Dyskusje o Ustroniu Morskim > Historia Ustronia Morskiego i okolic

z dawnych lat - Zespół Domów Wczasowych (albo Wypoczynkowych) Bałtyk

(1/3) > >>

Marguerite:
Dzień dobry,
poszukuję informacji i zdjęć dot. ZDW Bałtyk - z adresem na pieczątce ul. Kościuszki 14 (obecnie jest tam hotel Lambert). Czy ktoś dysponuje wiedzą pod jakimi adresami były albo są jeszcze te domy wczasowe (albo wypoczynkowe) Bałtyk? W internecie nic nie udało się znaleźć. Na miejscu także nie bardzo (przyjechaliśmy specjalnie z Krakowa w tym celu). W latach 90 tych - ok 1994 albo może 1995 pracowałam tam chwilę i liczyłam, że uda się powrócić nie tylko wspomnieniami do tego miejsca. Niestety bardzo mało pamiętam ale może gdyby pojawiły się jakieś zdjęcia udałoby się coś przypomnieć. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.

supergmina:
Za restauracją Bursztynowa(idąc w stronę zachodnią)ostał się jeszcze chyba już ostatni budynek Bałtyku ale nie pamiętam który to był numer, jest natomiast kilka budynków po starej DW Fala i kilka budynków Dw Marysin oraz DW Lublinianka
Pozdrawiam

supergmina:
Zdjęcia wspomnianych obiektów są gdzieś na tym forum trzeba poszperać.

supergmina:

--- Cytat: supergmina w Maj 07, 2018, 07:43:22 am ---Zdjęcia wspomnianych obiektów są gdzieś na tym forum trzeba poszperać.

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście mowa o ul.T.Kościuszki

Marguerite:
Dzięki za szybką odpowiedź! Wczoraj w nocy wróciliśmy do Krakowa ale będziemy wracać do Ustronia pewnie w tym roku,. Postaram się jakoś wyszukać zdjęcia ale będą podpisane Bałtyk? Bo nie pamiętam jak wyglądał ten budynek w sumie  - jakieś małe wspomnienia bardziej w środku. Chodziliśmy kilka razy Kościuszki ale nic nie przypominają obecnie budowle. W sieci ogólnie nic nie mogłam znaleźć pod hasłem domy wypoczynkowe (wczasowe) Bałtyk w Ustroniu etc.
Czy kojarzysz może jak wyglądały te budynki? Czy były takie same? Obok siebie? Czy nie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej