Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Jaki kolor ma dojrzała cytryna?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: zok
« dnia: Wrzesień 12, 2014, 12:16:03 pm »

Ja również jestem zdania, iż osoba zatrudniona na stanowisku kierowniczym w GOK-u nie powinna brać czynnego udziału w kampanii wyborczej. Do tej pory Pan Kamil zasłużył sobie na to stanowisko swoją prac, długoletnim stażem na przeróżnych stanowiskach. Jednak od tej pory wszyscy mogą zarzucać Panu to, iż osiągnął Pan to dzięki układom z dotychczasowym wójtem, za co teraz próbuje się Pan odwdzięczyć. Czasem potrzeba powiedzieć nie, i mysle, ze tutaj troche zabraklo odwagi Panu Kamilowi, by byc niezaleznym i apolitycznym.
A moze jako dyrektor GOK-u nie powinien sympatyzować z nikim i nie uczestniczyć w wyborach wójta.????????? ;D
Wysłany przez: goscik
« dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:36:23 am »

Ja również jestem zdania, iż osoba zatrudniona na stanowisku kierowniczym w GOK-u nie powinna brać czynnego udziału w kampanii wyborczej. Do tej pory Pan Kamil zasłużył sobie na to stanowisko swoją prac, długoletnim stażem na przeróżnych stanowiskach. Jednak od tej pory wszyscy mogą zarzucać Panu to, iż osiągnął Pan to dzięki układom z dotychczasowym wójtem, za co teraz próbuje się Pan odwdzięczyć. Czasem potrzeba powiedzieć nie, i mysle, ze tutaj troche zabraklo odwagi Panu Kamilowi, by byc niezaleznym i apolitycznym.
Wysłany przez: Grzegorz Pytloch
« dnia: Wrzesień 12, 2014, 08:41:46 am »

Dyskusja chyba zboczyła na inny tor i Pan Piotr Skopowski inaczej zinterpretował zdumienie, zaskoczenie czy dezorientację, która w komentowanych przez niego wypowiedziach jest ujawniona.
Nie znalazłem nikogo kto krytykuje Pana Lepę merytorycznie, nikt nie krytykuje w temacie zarządzania jednostką i prowadzenia zadań statutowych GOKu i nie znam nikogo kto miałby jakiekolwiek zastrzeżenia, nie widziałem również takich wpisów na forach internetowych. Nie widzę też powodu do nie posiadania przez Pana Kamila własnych sympatii politycznych czy poglądów w każdej sferze życia prywatnego czy publicznego.
Jestem jednak przekonany, że ta sprawa bardziej dotyczy nieetycznego postępowania Kołakowskiego, niż Dyrektora Lepy. Pan Kamil zajmuje stanowisko w jednostce budżetowej, stanowisko kierownicze i podlega w relacji służbowej wójtowi gminy, który jest jego pracodawcą. Jak takiemu odmówić współpracy...? Raczej nie można mieć pretensji do pana Kamila.
Jeśli uznać za normę, że dyrektor jest członkiem komitetu wyborczego swojego pracodawcy, no to rozumiem, że agitację czy umieszczanie plakatów wyborczych na terenie gminy Kołakowski powierzy pracownikom urzędu i nikt w tym nie zobaczy nic złego?
Wysłany przez: Grażyna Gunia
« dnia: Wrzesień 11, 2014, 14:37:22 pm »

Ja poznałam pana Kamila w tym roku osobiście , jest to bardzo młody i sympatyczny człowiek .
Wysłany przez: zok
« dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:46:42 am »

 :)Kamil.Nie przejmuj się.Każdy gdzieś ma swoje miejsce i musi w nim być.Również można krytykować kazdego innego tylko dlatego ze stanał po stronie kandytata którego chce.Każdy z nas ma niezaprzeczalne prawo wyboru i nie mozna nas krytykować tylko dlatego że jest to nie po czyjejś mysli.
Wysłany przez: Iwona
« dnia: Wrzesień 11, 2014, 08:44:30 am »

To jakieś wariactwo. Wszyscy znamy Kamila. Nagle jest be. Jurek pomógł jemu, on pomaga Jurkowi. Tak było, jest i będzie. A jeśli kiedyś ktoś uzna,że nie pasuje do układu politycznego to tylko należy współczuć i to nam, bo Kamil  ciężko  zapracował na to kim jest teraz, nie tylko u Jurka.
Wysłany przez: Matylda
« dnia: Wrzesień 10, 2014, 21:27:13 pm »

Kamilu, ja też stoję po innej stronie  (jeśli chodzi o wybory), ale uważam Cię za super gościa i moja sympatia do Ciebie się nie zmieni  ;)
Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Wrzesień 10, 2014, 20:40:34 pm »

Kamilu, przepraszam, że w tej formie, ale chcę żebyś wiedział, że nie zgadzam się z krytyką, która spotyka Cię na Negatywnym Forum Gminy Ustronie Morskie. Nie zgadzam się również (a może nawet szczególnie) z tym fragmentem jednej z wypowiedzi: „Szkoda Kamila. Ratować się jakoś musi.” Pozbawia Cię ona i własnej woli, i rozumu, a wiem, że tak nie jest.

Myślę, że wszystko głęboko przemyślałeś i podjąłeś świadomą decyzję. I ja tę decyzję szanuję...

Nasze rozmowy z ostatnich lat dowodziły, że czujemy i myślimy właściwie identycznie. Dzisiaj (chcąc, nie chcąc) stoimy po dwóch stronach wyborczej barykady. Wiem, że będziesz twarzą i lokomotywą kampanii Wójta. Masz charyzmę, energię i głowę pełną pomysłów. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal uważam Cię za swojego Przyjaciela. Takiego nie od wódki, a od wyznawania wspólnych wartości.

I choć to czysty idealizm, to ja naprawdę szczerze wierzę w to, że Wybory nie powinny rujnować dobrosąsiedzkich relacji, nie powinny niszczyć przyjaźni. Tak, to prawda, dzisiaj jestem przygnębiony. Z różnych powodów. Części z nich pewnie się domyślasz. Zapewniam jednak , że u mnie nic się nie zmieniło i nie zmieni. Ani dzisiaj, ani jutro. Powodzenia Kamilu! Wszystkiego dobrego!

Dire Straits - Brothers In Arms