Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Jaki kolor ma dojrzała cytryna?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Beniamin28
« dnia: Maj 15, 2018, 17:35:39 pm »

Takie akcje zawsze serducho raduja :)
Wysłany przez: sia
« dnia: Marzec 18, 2017, 13:52:39 pm »

Dziękuję bardzo za pomoc :  :-*

Emilia Malinowska
Kaja Gałęzowska
Paulina Przybysz
Monika Bijata
Marcin Molcan

Dzieciaki były zachwycone ;D , wszystkie rzeczy sie przydały ;D . W dalszym ciągu zbieramy dary mogą być to rowerki dla dzieci od lat 5-18 i wszystko inne co tylko można oddać w stanie dobrym lub nawet bardzo dobrym   :D

Wysłany przez: sia
« dnia: Marzec 12, 2017, 17:08:43 pm »

Haloo Ustroniacy :)

Robimy zbiórkę na dom dziecka w Białogardzie , prosimy o rzeczy dobre lub bardzo dobre, książki, puzzle, zabawki , przybory szkolne ,bajki na dvd, cd ,  słodycze co tam macie  :) Za wszystko będziemy ogromnie wdzięczni :)

Jedziemy w sobotę 18.03.2017  z pierwszą partią rzeczy i co miesiąc ,czy dwa mamy zamiar regularnie pomagać :)

Kontakt fb

Ewela Socha
Paulina Przybysz
Marcin Molcan 
Wysłany przez: Grzegorz Pytloch
« dnia: Styczeń 11, 2014, 00:00:41 am »

Tym razem pomogli:
1. Kaja Gałęzowska
2. Magda Czachurska
3. Bolesław Ziolkowski
4. Patryk Palęga
5. Kamilla Sola
6. Aneta Matuszewska
7. Kasia i Robert Śledzińscy
8. Irena Stasiak
9. Justyna Borok
10. Ewelina i Michał Wolscy
Są ubrania, kosmetyki, materiały biurowe, plecaki o torebki, obuwie, słodycze, telefon komórkowy i zabawki. Dzieci z pewnością będą wdzięczne osobom, które zdecydowały się je wesprzeć. Jeśli ktoś będzie miał możliwość przekazania jakichś darów w późniejszym terminie, to sprawa pozostaje aktualna. W lutym 2014 roku mamy obiecany używany sprzęt komputerowy i trochę odzieży i będziemy jechać do Domu Dziecka ponownie.
Wysłany przez: Grzegorz Pytloch
« dnia: Styczeń 05, 2014, 14:33:42 pm »

Witajcie. Dziś byliśmy w Domu Dziecka w Białogardzie. Zawieźliśmy tam trochę słodyczy, ubrań i zabawek i chcieliśmy się trochę dowiedzieć o dzieciach które tam mieszkają i ich potrzebach. Cóż...potrzeba wszystkiego co materialne i co pomoże zapewnić namiastkę normalności. Potrzeba ubrań, obuwia i fajnych, kreatywnych zabawek. Brakuje tego co młodsze i starsze dzieci w normalnej rzeczywistości maja szansę posiadać. Podopiecznymi placówki jest trzydzieścioro dzieci (chłopcy i dziewczynki) w wieku od 3 do 17 lat. Potrzeba niewiele, żeby wywołać uśmiech na ich twarzach. Każdy z nas ma w domu masę porządnych, nieużywanych już ubrań i przedmiotów, które zwyczajnie zabierają miejsce. W nadchodzącym tygodniu dostaniemy szczegółową listę dzieci (płeć, wzrost, budowa ciała, rozmiar stopy) dzięki czemu da się wycelować z odzieżą. Co poza tym? Przyda się jakiś sprawny telewizor na świetlicę, działający i posiadający legalne oprogramowanie komputer, może telefon komórkowy, mp3 czy radio z cd. Dla nas przedmioty codziennego użytku, wymieniane regularnie na nowe, coraz bardziej wypasione i nowoczesne modele, dla nich rzeczy niedostępne. Słodycze, kredki, zeszyty, mazaki, markery...Można wymieniać i wymieniać, sami to rozumiecie.
W kolejny wekeend 11-12.01.2014 mamy zamiar jechać tam znowu. Jeśli możecie i chcecie wspomóc dzieciaki, to w naszym biurze w Kołobrzegu, Officium Zarządzanie Nieruchomościami przy ul. Kniewskiego 23/20 lub w Ustroniu Morskim przy ul. Osiedlowej 1a, możecie zostawić coś dla nich wraz z swoimi danymi jako darczyńców. Mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy dzieciakom i że uda się to robić cyklicznie? Jeśli możecie, przekażcie to dalej swoim znajomym, każda pomoc i gest sie przyda.

Na koniec - jest osoba w Ustroniu Morskim, która od dłuższego czasu w pomoc tej placówce jest zaangażowana (może jest ich więcej, ale ja znam tylko tę jedną) - to Marcin Walkowiak i w zasadzie to nasze przedświąteczne z nim spotkanie zainspirowało moją Żonę, do wdrożenia planu, który miała od dawna. Marcin - pozdrowienia  :)

Kontakt w sprawie: biuro@officium.kolobrzeg.pl lub 509 435 695