Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz stolicę województwa pomorskiego:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Morfheus
« dnia: Lipiec 21, 2012, 21:52:01 pm »

Ośrodek Kultury w Darłowie sam prowadzi kino, nie poprzez dzierżawcę. Robi festiwale, codziennie wyświetlane są filmy www.dokdarlowo.pl/kino-bajka. Niestety, żeby tak było u nas trzeba tego chcieć, no i pracować, w sezonie letnim szczególnie intensywnie, co nie jest w stylu naszego pana dyrektora GOK.

Niestety masz rację.
O ile pracownicy GOK-u to dość zaangażowani i pracowici ludzie to dyrekcja nie wydaje się być zainteresowana rozwijaniem działalności tej jednostki. Tym łatwiej, że taki stan rzeczy można wytłumaczyć mizerią finansową.  Najlepszym przykładem lekceważenia potrzeb mieszkańców i gości gminy jest niechęć dopani B. Sroki i jej osiągnięć z naszą młodzieżą.
Wysłany przez: tak!
« dnia: Lipiec 20, 2012, 20:15:07 pm »

ja jestem za!!!!!!!
Wysłany przez: Ja
« dnia: Lipiec 19, 2012, 17:34:29 pm »

Ośrodek Kultury w Darłowie sam prowadzi kino, nie poprzez dzierżawcę. Robi festiwale, codziennie wyświetlane są filmy www.dokdarlowo.pl/kino-bajka. Niestety, żeby tak było u nas trzeba tego chcieć, no i pracować, w sezonie letnim szczególnie intensywnie, co nie jest w stylu naszego pana dyrektora GOK.
Wysłany przez: cherokee
« dnia: Lipiec 19, 2012, 13:17:26 pm »

  Kino nie musi się bezpośrednio "opłacać". Ma być jedną z atrakcji i miejscem, gdzie ludzie spędzą trochę czasu przy kiepskiej pogodzie.
Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Lipiec 19, 2012, 11:30:45 am »

Moja córa dowiedziała się, że kino w tym sezonie nie będzie działać. Wygląda na to, że nasze kino właśnie dokonało żywotu.
Szkoda. Cóż, z ekonomią nikt nie wygra. Life is brutal :(
Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Luty 01, 2011, 19:12:27 pm »

Wysłałem ten pomysł reaktywacji kina do nowego dyrektora GOK-u, ale niestety nikt na mój mail nie odpowiedział. Widocznie koncepcję i potrzebę reaktywacji kina potraktowano, jako nikomu nie potrzebną :(
Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Styczeń 04, 2011, 08:36:09 am »

Pamiętam czasy, jak do naszego kina waliły tłumy ludzi. Dziś kino po sezonie zamknięte jest na głucho. Wiadomo - TV satelitarna, DVD i internet zrobiły swoje. Ale mi jakoś tak żal kina. Przecież do kina nie chodzi się tylko po to, żeby zobaczyć jakąś nowość, ale także po to, by wyjść z domu, spotkać się z ludźmi, odprężyć się, zabrać dziewczynę na randkę.

Dlatego też wymyśliłem sposób na reaktywowanie naszego kina w okresie posezonowym. Polegało by to na tym, że już od października osoby zainteresowane mogłyby wykupować miesięczne, kwartalne bądź półroczne karnety kinowe. karnety byłyby na okaziciela (aby mógł pójść ktoś inny w razie naszej choroby itp) Seanse odbywałyby się raz w tygodniu (piątek lub sobota) GOK mógłby wypożyczać filmy może nie topowe ale ciekawe, warte ponownego obejrzenia. Przecież do kina chodzi się by poczuć magię dużego ekranu. Deklaruję swoją pomoc przy realizacji tego projektu i doborze repertuaru. Jestem przekonany, że w całej gminie znajdzie się choćby kilkadziesiąt osób, które wykupią takie karnety! Wystarczy tylko się skrzyknąć.

Zapraszam do wypowiedzi na temat tego pomysłu i do głosowania w ankiecie :)