Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - doXXX

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Życie codzienne / wybory A.D.2018
« dnia: Wrzesień 02, 2018, 08:23:52 am »
Jeśli macie ochotę czytać prawdziwe informacje o tym co się dzieje w gminie, opatrzone oczywiście tendencyjnym komentarzem, zapraszamy na:

https://web.facebook.com/ranczoustroniemorskie/

Wiadomo, że strona aktualnie zdominowana będzie tematyka wyborczą. Bez względu jakie masz poglądy - zapraszamy do dyskusji, również zwolenników obecnego wójta i Samych Swoich.

2
Życie codzienne / "olali" dzieci ze szkoły podstawowej
« dnia: Marzec 29, 2018, 23:04:21 pm »
wiecie, że 12032018 byly na heliosie zawody - mistrzostwa naszej szkoly podstawowej. jedna z wuefistek napisala prosbe o przydzielenie DLA DZIECI Z NASZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ wejściowek na basen - w ramach nagród dla najlepszych pływaków.
wiecie ile dostały nasze dzieci ze szkoły wejściowek - ZERO, ŻADNEJ. radna majewska na spółę z groblą sekretarzyną " prześcigali się" w uzasadnianiu że sie nie da.
takich ludzi jak tow. grobla i pani niestety radna majewska i pozostałych którzy w tym brali udział - tylko taczuszka i wio...
to jest skandal. latami farbowany pinokio robił z darmowymi wejsciowkami i karnetami co chciał a dzieciaki z naszej szkoły podstawowej dostały wała. jakim cudem takich ludzi wybrano?jakim cudem gosc z dygowa robi sobie z nas " jaja"?farbowana niezależna wręcz "kpi" sobie z takiej ważnej dla dzieci sprawy?
pismo było złożone przed zawodami - ani wejściówek ani odpowiedzi. pokazali dzieciom co o nich myślą brawo.

a dyrektor - chciał - napisał, że nie wie, nie widział, nie słyszał. trzeba - napisał co napisał. że daty budzą wątpliwości - ale czyje wątpliwości..a gawiedzi? a to nic nie szkodzi, gawiedź nie ma nic do powiedzenia.
wiecie trzeba chłopa zrozumieć - nie ma w ustroniu za dużo etatów dla dyrektora. szkoda chłopa :-)

3
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Marzec 21, 2018, 07:22:07 am »
TAK. Tej wersji się trzymajmy. Wszyscy zadowoleni.
Ostatnio w górach widzałem stado zadowolonych, szło środkiem drogi, kilku w prawo kilku w lewo, ale wyliniały asystent poszczekał i może do reszty nie wrócili ale i za bardzo się nie oddalali, a że farbowany gazda pisany w sztok też im wszystkim w zasadzie nie przeszkadzało. Za jakiś czas wracali - ogoleni do cna. Gazde orypali pomagający mu juhasi i imprezowali z tego powodu, a wyliniały asystent miał michę tak pełną, że już myślał jak i na kogo naszczekać, żeby gazda był zadowolony a miska pełna..

4
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Marzec 20, 2018, 12:09:08 pm »
tego pewnie nie. wszyscy natomiast wiedzą, że:

przejściowe problemy z odpadami trwają od 01.01.2018 roku bo od tego dnia na wszystkich posesjach powinny być juz właściwe kontenery a dziś jest 20.03.2018nadal ich nie ma a nagrody przyznane w urzędzie to grrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuba kasa
czyli możemy uznać, że szkodnictwo w obecnej wersji jest tez tylko przejściowe. oby!

5
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Marzec 19, 2018, 22:17:36 pm »
no i co z tego? nie ma, ale to że nie ma ma w d... dziesiątki rzeczy robi z naruszeniem prawa lub dobrego obyczaju w administracji i smieje się z nas - no i co mi zrobicie?
na prywatnej stronie publikuje dokumenty urzędowe których nie udostepniono jako informacji publicznej, i co? napiszcie wniosek o dostęp dowiecie się co mozecie sobie z ustawą zrobić. budżetu nie wykonuje - no i co? nie chce to nie wykonuje. nie egzekwuje jako pracodawca przestrzegania godzin pracy od pracownika - no i co? oświadczenie majątkowe innego wątpliwe - no i co? tytułuje się wyższym wykształceniem nie mając go - no i co?
 ;) ;) ;)

6
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Marzec 13, 2018, 22:07:35 pm »
A przepraszam ,kiedy szanownemu P.Grobli się zachce?

dajcie spokoj, powinien byc 7.30 do 15.30 w pracy. o 8.00 jest w drodze do a okolo 15 w kołobrzegu. i wara od niego, pan jak chce pracuje, jak nie to nie. on nie jest na etacie, on jest tu władzą

7
Życie codzienne / radny Basarab już łamie statut
« dnia: Marzec 06, 2018, 21:05:44 pm »
Statut zawiera ramowy porządek każdej sesji. Na 09 marca zwołuje sesję nadzwyczajną... Dżizes - nawet tego nie umi  ;D ;D ;D i łamie statut, ale co tam, mają większość, po co im statut. paragraf 29 panie Basarab, dla ułatwienia.
a co do nagród to w Gryfinie nagrody średnio były wtedy po 500,00 pln, u nas po 7000 pln  ;D kuchnia się sama wyżywi

8
Życie codzienne / Odp: Urząd Gminy - pomysły, spostrzeżenia, uwagi...
« dnia: Marzec 05, 2018, 11:26:22 am »
jeśłi zalegają wam smieci na podwórku bo odpowedzialny za to piokio nie odbiera ich, trzeba zlecić wywóz przez MZZDiOŚ a fakturę wysłac do pinokia. niech płaci. można to załatwiać wspólnie z sąsiadami lub indywidualnie.

9
Życie codzienne / Odp: Urząd Gminy - pomysły, spostrzeżenia, uwagi...
« dnia: Marzec 03, 2018, 07:11:55 am »
Jureczek na sesji stwierdził publicznie, że rozmawial z sąsiednimi gminami i są zadowolone z usług firmy JOD coś tam... Pytanie - która z gmin sąsiednich/okolicznych ma umowę z tą firmą? Szukałem i nie znalazłem? Mówił o promienu 100 km, czy ma to związek z jakimiś promilami?

Siemyśl-MZZDiOŚ
Kołobrzeg miasto - MZZDiOS
Kołobrzeg gmina - MZZDiOŚ
Rymań - ATF sp. z o.o.
Dygowo - MZZDiOŚ

Znowu Jerzy Kołakowski okłamuje radnych i mieszkańców?

10
Życie codzienne / Odp: Urząd Gminy - pomysły, spostrzeżenia, uwagi...
« dnia: Marzec 02, 2018, 12:41:27 pm »
Śmieci walają się po ulicach, Sami Swoi na FB piszą, że "to przejściowe"  :D :D :D :D żenada roku. Kto im ten fp prowadzi?Pijany jest? A może to Pan z beżowego SUVa Nissana który o 8.05 bujał się pod McDonaldem zamiast być w pracy???


11
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Marzec 01, 2018, 09:24:30 am »
Ale wcześnie się obudziłeś! Tu zawsze interes brał górę nad rozumem i nadal tak zostanie to raczej pewne. Brak radnych którzy staną za mieszkańcem gminy i jego problemami to problem od wielu lat lub raczej rad gminy jak kto woli. Jednak obecni radni przebijają wszystkich,śmiech przez łzy tak to widzę. I czy to jest ta ,,DOBRA ZMIANA" raczej niekoniecznie!
Śpijmy dalej,dobranoc.

przez najbliższe kilka miesięcy będa załatwiane na siłę sprawy bardzo wąskiej grupy - to jest więcej niż pewne. zobaczcie co się dzieje w planowaniu przestrzennym, czyje interesy są zagrożone przy studium? lepiej sobie poszczekać w kolejce w polo pod warunkiem, że za dużo świadków nie ma, niż wyje.... ich w kosmos.
a co w następnej kadencji? do startu szykuje się cały zastęp wiernych żołnierzy. mierni, bierni ale wierni, chyba nawet gorsi niż obecni przyboczni. a motłoch ma siedzieć cicho  >:( i nie podnosić głów. fikasz - znikasz, ale już na 100% twoja sprawa idzie w kąt.
można było to zakończyć 4 lata temu. macki się rozrosły i teraz nie da się ich pociąć.

12
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Luty 28, 2018, 13:33:39 pm »
ponoc sie zepsuło?
chodzilo raczej zeby nikt nie widzial jak sami swoi i wojt przejeli wladze. usuneli borkowska i grzywnowicza.demokracja tylko w nazwie. teraz wam pokazemy...
rada rzadzi basarab  ;D i barcki.
no coment...

13
Nie przeczę. Pytanie tylko jaki jest rachunek ekonomiczny i czy nie wyjdzie faktycznie drożej. Dla przykładu...
Wozy muszą być dwa, bo jak się jeden zepsuje to co dalej? Załoga wozów tez musi mieć możliwość zastępstw, bo samo auto nie pojedzie i się nie załaduje. Można mnożyć wątpliwości ale zapewne i pozytywne aspekty.

Problem tylko, że smiałego przerasta rzetelna analiza takiego zagadnienia.

14
Nie popisal się nasz Wójt ponownie. Radni od kilku lat mówią o zakupie smieciarek. Wprowadzali nawet kwoty do budżetu. Dzisiaj Kolakowski swoją nieudolność i głównego eksperta od śmieci-skarbnik gminy, przerzuca na tajemniczą zmowę jego jedynej partii. Czy partia tez jest winna plajty farmy fotowoltaicznej? Czy to partia przerzuca VAT z gminy do spółki i wykorzystuje na nagrody?


Śmieciarki to ciut za mało... Trzeba mieć gdzie odpady oddać tj. mieć RIPOK. Zamiast radośnie budować farmę który przynosi straty, trzeba było budować RIPOK np. wspolnie z gminą Dygowo. Śmieciarki i tak trafią do RIPOK i trzeba zapłacić de facto monopoliście http://www.zielen.kolobrzeg.pl/ripok/cennik-zagospodarowania-odpadow-w-ripok

Tak to jest jak się nie myśli Panie Kułakowski, a już na pewno nie mysli z horyzontem. Zawiadomienie do UOKIK, UZP i Prokuratury ws Pańskich nielegalnych działań którymi się Pan pochwalił na miastokolobrzeg.pl poszło. Będzie Pan miał okazję dalej użalać się nad swoim losem...
Kontenerów nie ma nadal, worki walają się po całej miejscowości, gniazda nadal nie istnieją w przestrzeni publicznej.

15
Życie codzienne / Odp: Urząd Gminy - pomysły, spostrzeżenia, uwagi...
« dnia: Styczeń 30, 2018, 11:14:57 am »
Dzieje sie! Kołakowski z Basarabem otrzymali klucze do samochodu przekazanego dla Posterunku Policji w Ustroniu Morskim. To, że doświadczenie operacyjne mają wiedziałem, ale  dlaczego im przekazano klucze nie mam pojęcia.
 https://www.ustronie-morskie.pl/4708/nowy-radiowoz-w-gminie-ustronie-morskie
Jeśli w założeni obrazek ten ma symbolizować wkład Gminy Ustronie Morskie w zakup pojazdu, to nasuwa się pytanie, gdzie Przewodnicząca Rady reprezentująca osoby, które wyraziły zgodę na przekazanie środków finansowych? Dlaczego szeregowy Radny pcha się do zdjęć lub pełni rolę daleko wykraczającą poza jego kompetencje?
szkoda tylko, że autorzy artykułu zapomnieli dodać, że w momencie tych fotek i tego cudownego przekazania auto było juz tydzień w słuzbie patrolowej. zwykła ustawka słabego PRowca.
i tak dla porządku - nie radnego Basaraba i wujta Kołakowskiego było przekazanie kasy na to auto. tyle, ale przecież dla Kołakowskiego nawet WOŚP okazja do autopromocji. żenada, niestety.

Strony: [1] 2 3 ... 9