Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ewa1

Strony: [1]
1
Życie codzienne / Tolerancja w Ustroniu Morskim
« dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:04:04 pm »
Dzisiaj przeczytałam wpis na Facebooku mamy małej Mai,która chodzi do zerówki w Przedszkolu w Ustroniu i choruje na Zespół Downa:

"CHCIAŁAM POWIADOMIĆ RODZICÓW KTÓRZY NIE CHCĄ MOJEJ MAJCI W SZKOLE W USTRONIU ...
ŻE ICH ŻYCZENIE SPELNILAM.....MOŻECIE BYĆ ZADOWOLENI Z SIEBIE .....I BEZ OBAWY O SWOJE DZIECI .....ZESZLAM WAM Z MAJĄ Z DROGI.....BIERZCIE SZAMPANY W DŁONIE ....BO UDAŁO WAM SIĘ POZBYĆ MOJEJ CÓRKI ZE SZKOŁY .........DROGA WOLNA..."
Żenada i wstyd za rodziców ,jak można być tak okrutnym, gdzie tolerancja? Współczuję waszym dzieciom,że mają takich rodziców.

2
Ogłoszenia drobne / Zaginiony kotek
« dnia: Marzec 07, 2014, 22:15:58 pm »
UWAGA         Zaginęła kotka o imieniu Blanka .   
Kotek jest maści czarno-białej . W dniu zaginięcia miała na sobie  charakterystyczne czerwone szelki jak na załączonym zdjęciu .           Jeśli ktoś wie gdzie jest kotek albo gdzieś go widział proszę aby zadzwonił pod wskazany numer .
 Mała właścicielka bardzo tęskni za swoim pupilem  .
TEL :    507 878 692 -komórka .      94 35 15 232- domowy
-

3
Sezon wakacyjny / Kontrola Urzędu Skarbowego
« dnia: Sierpień 07, 2013, 14:00:26 pm »
Witam większość mieszkańców pewnie wie, że w Ustroniu pojawili się kontrolerzy skarbowi i kontrolują kwatery prywatne. Może ktoś u kogo byli podzieli się spostrzeżeniami jak wygląda taka kontrola czy bardzo się czepiają itd.

Strony: [1]