Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  holidon.pl  

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Porozumienie Razem

Strony: [1]
1
Wracając do ostatniej sesji Rady Gminy (18.03bm.), godną uwagi wydaje się być dyskusja dotycząca prac wykonanych nad morzem w części centralnej naszej miejscowości. Konkretnie chodzi o przebudowę opaski brzegowej wykonaną na zlecenie Urzędu Morskiego. Między innymi rozebrano umocnienia z tzw. gwiazdobloków i zastąpiono je kamieniem naturalnym. Na zadane pytanie przez Mirosława Dziewiałtowicza radnego z Porozumienia Razem, czy ten etap prac został zakończony, Wójt odpowiedział twierdząco.
Charakter wykonanych prac niestety w sposób znaczący zmniejszył i tak wąską w tamtym rejonie plażę. Bloki kamienne (często o ostrych krawędziach) nie zabezpieczają tylko wydm, jak to było w przypadku gwiazdobloków, ale znajdują się w wielu miejscach na plaży, a nawet w wodzie. Poza tym niejednokrotnie można dojrzeć wystające z piasku  elementy metalowe, druty, itp.
Obniża to w znacznym stopniu komfort korzystania z kąpieliska a nawet stwarza je niebezpiecznym.  Efekt estetyczny taż ma wiele do życzenia.
Chyba mieszkańcom i turystom odwiedzającym Ustronie Morskie nie o taką plażę chodzi ?

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/Porozumienie-Razem-894873777299838/

Strony: [1]