Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mojeustronie

Strony: 1 ... 267 268 [269]
4021
Życie codzienne / Straż Gminna.
« dnia: Grudzień 30, 2010, 18:02:19 pm »
Poniżej mój wątek założony jeszcze na poprzednim forum. Myślę, że warto sprawę przedyskutować i tutaj:

Często obserwuję wiele drobnych i większych bolączek, które można by było opanować przy pomocy Straży Gminnej. Wymienię chociażby bałagan przy i na posesjach, bałagan przy sezonowych stoiskach i punktach gastronomicznych, dzikie wysypiska gruzu i śmieci, zbyt mało ucywilizowany handel letni ( mam na myśli szczególnie niemal całkowite zajmowanie przez handlujących chodników ), powszechne samowolki budowlane, nasiadówki amatorów nalewek przy promenadzie, ustawki ( bójki ) gimnazjalistów przy szkole, notoryczne i zdecydowanie nadmierne łamanie prędkości itd. Wszystkie te sprawy rzutują na jakość życia mieszkańców i ocenę turystów.

W mojej ocenie do funkcjonowania straży gminnej wystarczy 3 pracowników, mały samochód patrolowy i pokoik w urzędzie gminy. Czy widzicie zatem potrzebę istnienia takiej straży? Zapraszam do udziału w ankiecie!

4022
Sport i rekreacja / Astra Ustronie Morskie
« dnia: Grudzień 30, 2010, 17:42:12 pm »
Zapraszam, aby w tym wątku wyrażać wszystkie opinie i emocje związane z działaniem naszego klubu a także związane z piłką nożną ogólnie.

Cieszcie się tutaj gdy wygrywamy i płaczcie, gdy przegrywamy ;)

4023
Życie codzienne / Edukacja i Zespół Szkół w Ustroniu M.
« dnia: Grudzień 30, 2010, 17:39:05 pm »
Gdyby mieli Państwo ochotę podyskutować na temat szkolnictwa i pracy Zespołu Szkół, podyskutować o bezpieczeństwie uczniów, zajęciach pozalekcyjnych, usportowieniu młodzieży, prewencji antyalkoholowej i antynarkotykowej i tym podobnych zagadnieniach, to można to czynić w tym wątku.

Zapraszam do udziału!

4024
Inwestycje na terenie gminy / Boulevard Ustronie Morskie.
« dnia: Grudzień 30, 2010, 17:22:47 pm »
Niedawno Gmina sprzedała jednemu z deweloperów dwie działki położone na klifie wzdłuż ulicy Kościuszki. Trwają tam już przygotowania do wycinki drzew. Ma tam powstać inwestycja o nazwie: Boulevard Ustronie Morskie.

http://www.zdrojowainvest.pl/inwestycje/bulwar-ustronie-morskie.html

Co sądzicie o zabudowie wyżej wymienionego klifu? czy uatrakcyjni to tamten zakątek Ustronia? czy budowanie na klifie jest bezpieczne? co wiecie o proteście okolicznych mieszkańców?

4025
Życie codzienne / Opieka zdrowotna i Ośrodek Zdrowia.
« dnia: Grudzień 30, 2010, 17:14:39 pm »
Gdybyście chcieli wyrazić swoje opinie na temat opieki zdrowotnej w naszej gminie, mieli pomysły na ulepszenie, czy usprawnienie działania ośrodka zdrowia, wiedzieli co szwankuje, to można to czynić w tym wątku. Zapraszam.

4026
Komunikaty od administratora i ocena Forum / Identyfikacja użytkowników.
« dnia: Grudzień 30, 2010, 16:47:48 pm »
Zamieszczam tutaj moją wypowiedź z poprzedniego forum, którą napisałem w związku z obawami przed rejestracją na forach dyskusyjnych:

Nie wykluczam, że część z Państwa ma obawy przed identyfikacją ze strony administracji forum. Podam garść informacji, która być może się przyda:

Nie jest możliwa identyfikacja użytkownika po numerze IP. Informację, kto kryje się pod danym IP posiada jedynie Wasz provider (dostawca internetu). Provider udostępnia taką informację tylko organom ścigania na wyraźny wniosek i w określonych przypadkach (oszustwa internetowe, pedofilia, propagowanie faszyzmu, zagrożenie bezpieczeństwa kraju itp). Dodatkowo część internautów posiada dynamiczne IP (inne za każdym logowaniem do sieci). Tym z Państwa, którzy mimo wszystko są nieufni, mogę doradzić konfigurację połączenia internetowego przez serwer proxy. Poza tym, jako administrator tego forum, nie jestem zainteresowany identyfikowaniem użytkowników. Jestem bardziej zainteresowany kulturalną, rzeczową dyskusją o problemach naszej gminy :)

Dlatego też zachęcam państwa do rejestrowania się i do śmiałej dyskusji.

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców :)

4027
Informacje ogólne / Dla kogo jest to forum?
« dnia: Grudzień 30, 2010, 16:42:28 pm »
Forum to, jest skierowane do wszystkich mieszkańców Gminy Ustronie Morskie. Zarówno dla zwolenników nowej władzy jaki starej. Także dla tych, którzy nie są zainteresowani lokalną polityką. Ogólnie mówiąc forum jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby w spokojnej, rzeczowej atmosferze rozmawiać o problemach naszej miejscowości i gminy.

Na tym forum nie będzie usuwania użytkowników, kasowania postów i obrażania innych forumowiczów za poglądy odmienne od administratora czy forumowej większości. Jedyną osobą, którą można na tym forum obrażać bez konsekwencji jestem ja. Obrażanie innych użytkowników nie będzie tolerowane!

Strony: 1 ... 267 268 [269]