Funkcjonowanie forum > Propozycje zmian i problemy techniczne

Propozycje zmian.

(1/2) > >>

mojeustronie:
Zapraszam do zgłaszania propozycji zmian na forum. Nowe działy, nowe udogodnienia itd. Proszę śmiało pisać. Obiecuję, że każdej sprawie się przyjrzę i jestem otwarty na Wasze pomysły :)

asmy:
Dlaczego nie da się "zalajkować" forum na facebooku? Może warto byłoby stworzyć profil na tym portalu społecznościowym?

mojeustronie:
Przyznam, że czuję się trochę za stary na fejsa. Ale zrobi się! Do usług ;)

mojeustronie:

--- Cytat: asmy w Wrzesień 17, 2011, 13:59:58 pm ---Dlaczego nie da się "zalajkować" forum na facebooku? Może warto byłoby stworzyć profil na tym portalu społecznościowym?

--- Koniec cytatu ---
Założyłem już profil forum na facebooku. Nie za bardzo wiem, co się z tym dalej robi, więc proszę mnie instruować. Moja córa robi na facebooku dosłownie wszystko. Nawet lekcje odrabia przez fejsa. Ja się na tym nie wyznaję :)

profil forum-->http://www.facebook.com/pages/POZYTYWNE-FORUM-GMINY-USTRONIE-MORSKIE/193040974100740

Mam nadzieję, że profil nie będzie wymagał ode mnie zbyt dużo uwagi. Wciąż poszukuję pomocników do prowadzenia forum, ale idzie to opornie. Ludzie tutaj są nieufni. Czasami czuje się bardzo zmęczony. Bywało, że rozważałem nawet zamknięcie forum :(

mojeustronie:
Witam. Czy na Forum przydałby się czat (shoutbox)? Byłby widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników i będzie służył do luźniejszych rozmów na żywo pomiędzy forumowiczami. Zapraszam do wypowiedzi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej