Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  holidon.pl  

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz stolicę województwa małopolskiego:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Maj 10, 2011, 08:57:40 am »

Nie znam sprawy ani samego poszkodowanego, a o zajściu dowiedziałem się z mediów. Dlatego nie odważę się na żaden komentarz w tej konkretnej sprawie. Pozwolę sobie niejako przy okazji tej sprawy podzielić się swoimi refleksjami i doświadczeniami.

Przez prawie 20 lat prowadziłem swój zakład usługowy połączony ze sklepem. Mimo najlepszych starań zdarzało się, że w masie klientów bywały przypadki "trudne" Już dawno stwierdziłem, że najlepiej w takich wypadkach grzecznie zakończyć konflikt (np. proponując zwrot gotówki). Ja wiem, że jest jeszcze sprawa honoru, ale cóż - w handlu i usługach czasami honor trzeba schować do kieszeni. Lepiej zejść "świrowi" z drogi, niż eskalować konflikt. Zycie i zdrowie nie jest warte tych kilkudziesięciu złotych.

Pozdrawiam poszkodowanego i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia! Życzę również, żeby sprawa szybko się zakończyła, bo naprawdę szkoda zdrowia.
Wysłany przez: Mania
« dnia: Maj 09, 2011, 14:15:26 pm »

Wysłany przez: Maciej Grala
« dnia: Maj 03, 2011, 23:25:45 pm »

   Wczoraj doszło do przykrego incydentu, o którym można przeczytać tu: http://www.miastokolobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2309:bojka-w-smaalni-bo-ryba-bya-za-sona&catid=66:gm-ustronie-morskie&Itemid=127#comments . Pisząc w skrócie, jeden z naszych sąsiadów, właściciel lokalu gastronomicznego, został pobity przez klientów. W komentarzach pod artykułem zobaczycie Państwo wpisy odnośnie dalszego ciągu tej akcji, przerwanej przez przybycie policji. Nie pisałem odnośnie tego co działo się wczoraj wieczorem w Kołobrzegu z udziałem tych samych osób, ponieważ otrzymane dziś informacje miałem nie potwierdzone. Jednak na pewno dalej będziemy się zajmować tą sprawą.