Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  holidon.pl  

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz stolicę województwa małopolskiego:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: zok
« dnia: Lipiec 28, 2013, 23:26:19 pm »

 >:(Dziękuję bardzo służbą porzadkowym za pracę.Ulica Nadbrzeżna stała się prywatnym parkingiem dla handlarzy,znów zastawiona została parkującymi samochodami.Niektórzy własciciele wynajęli miejsca na swoich posesjach goscia a swoimi autami zajmują ulicę.Chcecie wynajmować to nie utrudniajcie życia innym.
Wysłany przez: xxx
« dnia: Lipiec 27, 2013, 16:34:09 pm »

Zejscie na plażę nr 15 mnie wnerwia lub jego brak lub przeciagajace sie naprawy
Wysłany przez: gośc z dalsza
« dnia: Lipiec 25, 2013, 16:19:35 pm »

Jestem tutaj gościem,ale też muszę dołożyć moich kilka uwag,zgadzam się przede wszystkim z przedmówcami odnośnie sikania
 po krzakach ale jest to też wina zarządzających bo toalety bezpłatne powinny być przy każdym zejściu po kilka, a tak
to mamy zes..ne krzaki i ktoś to kiedyś musi sprzątać,a wygląda to koszmarnie, chciałbym też zwrócić uwagę na gastronomię
 u nas w domu gdzie aktualnie mieszkamy wczoraj znalazłem ulotki a na nich na pierwszej stronie reklama stołówki Słońce Ba......i możliwość wykupienia Abonamentu na obiady w rewelacyjnej niskiej cenie 12 złotych powyżej sześciu obiadów.
.Po udaniu się na miejsce stołówki  na ulicę Wiejską okazało się że abonament jest nieaktualny i od wczoraj kosztuje
 już 14zł.Dla mnie to jest niepoważne podejście do klienta i świadczy o właścicielach, którzy robią z ludzi baranów.
 Na ulotkach cena jest inna i nie pisze nic o terminowej zmianie ceny a na miejscu jest inaczej.Dla mnie taki lokal jest
już na wejściu spalony i nigdy do niego nie wrócę ale chciałem przestrzec innych aby się na takie triki  nie nabierali,
bo to jest podobnie jak bym kupił bilet do kina potem jadę i na miejscu się okazuje że bilet jest nieaktualny bo cena jest
 od wczoraj wyższa dlatego że widzów jest sporo.Myślę że tak może zrobić tylko Polak bo za granicą nigdy się z czymś takim
 nie spotkałem.  Nieuczciwych sprzedawców jest coraz więcej i sami sobie wystawiają opinię.
Wysłany przez: koko
« dnia: Lipiec 23, 2013, 09:14:58 am »

No i rośnie nam nowa tradycja w Ustroniu.Przybijanie do drzew różnych ogłoszeń typu solarium czy smażalnia ryb.Jest to oczywiście zabronione ale znając nasze władze to nikt tego nie widzi.Jak tak dalej będzie to w następnym roku Ustronie będzie miało nową atrakcję i będzie git.
Wysłany przez: zok
« dnia: Luty 27, 2013, 18:46:32 pm »

I to wlasnie mialem na mysli(Labeo)wypada im (RADZIE)za ten stan rzeczy serdecznie podziekowac!!!A nawiazujac do tematu czy nikt nie ma wplywu na to zeby straganiaze zabrali swoje tylki z chodnikow(lezaki sluzace do opalania dla sprzedawcow ze przejsc nie mozna)czy to jakas nowa "moda"?
Masz rację.Sprzedawca powinien się zachowywać jak sprzedawca.Patrze na te rozlożone opalajace sie to mnie cos trafia.Leżą nogi rozłozone jakby czekały na klienta.Ja w pracy nie leze.
Wysłany przez: zok
« dnia: Luty 21, 2013, 22:48:38 pm »

Od kilku dni jestem w Ustroniu i jak co roku postanowiłem wypełnić ankietę turystyczną w UG. Dostałem za nią ustroński długopis i nalepki :)

W ankiecie zawarłem, że w tym roku zdecydowanie nie podoba mi się:

1. dziwaczna konstrukcja "pseudo molo" od ul. Nadbrzeżnej. To coś, nadal zamknięte, wg mnie tylko oszpeciło plażę. Nie wiem kto pozwolił na budowę w takim miejscu, dla mnie to niedopuszczalne.

2. brak ławek na molo przy przystani - kiedyś były, czemu nie można ich postawić na nowo?

3. parkowanie aut na zatoczce autobusowej koło wesołego miasteczka, nikt z tym nic nie robi... Mógłbym napisać też, że dzikie parkowanie w wielu innych miejscach ale parkować na przystanku mogą tylko jednostki wybitne inaczej.

4. brak przejścia na plażę naprzeciwko ul. Wiejskiej. Ale rozumiem, że to teren prywatny i właściciel mógł podjąć taką decyzję... Szkoda.

Zwyczajnie irytują mnie "ścieżki rowerowe" w Ustroniu - w wielu miejscach pas dla rowerów jest 2 x szerszy od tego dla pieszych ... Rozumiem, że rowerzyści są ważni i dobrze, że ułatwia im się życie. Jednak proporcje zostały poważnie naruszone. Nie irytują ale mocno wnerwiają "lampiony szczęścia", puszczane często przez nie do końca rozgarniętych osobników. Taki śmieć musi gdzieś później spaść, zaśmiecając teren. Na to ostatnie nie ma chyba rady.

To tyle tak na gorąco. Chętnie przeczytam opinie miejscowych - szukam dziury  w całym i się czepiam?
Popieram w całosci :)
Wysłany przez: andysol
« dnia: Sierpień 14, 2012, 00:19:51 am »

Jak się zechce, to wszystko można wyśmiać. Podpierając się kodeksem karnym na dokładkę...
I to i sikanie w krzakach - żenada...
Wysłany przez: cherokee
« dnia: Sierpień 13, 2012, 22:11:05 pm »

  Spokojnie, kolega "Doker" nie napisał, czy wcześniej zdjął spodnie ;)
Wysłany przez: Marcin Binaś
« dnia: Sierpień 13, 2012, 20:12:24 pm »

To powinieneś być z siebie dumny - jeszcze kilka takich ,,oszczędności" i uzbiera się całkiem pokaźna sumka.
A co do ,,rzeczywistych" oszczędności to są one nieco większe - zgodnie z art. 140 ustawy z dnia 20.05.1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz.U Nr 12, poz. 114 ze zm.): ,,kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł albo karze nagany".
Oczywiście wymiar kary zależy od podejścia danego policjanta do zastałej ,,próby zaoszczędzenia 2 zł" a w przypadku odmowy przyjęcia mandatu sąd mógłby odstąpić od ukarania z uwagi na znikomą szkodliwość społeczną - ale oszczędność w takim wydaniu jest już nad wyraz przesadna.
Wysłany przez: Doker
« dnia: Sierpień 13, 2012, 02:10:59 am »

Może zamiast kasowac po dwa zl w kibelku przy zejsciu z plaży i to nie każdej :(,zrobic to za darmo:-)Wiem,ze to kosmos.W Ustce na plaży zachodniej są darmowe toy-toye i to funkcjonuje ;)

Ostatnio spotkałem bezpłatną toaletę w Kielcach. Nie wiem, czy w tym mieście jest więcej takich przybytków, ja odwiedziłem jeden. Ciekawy design z zewnątrz, w środku bardzo przyzwoicie, czysto. To wpływa na ogólny wizerunek miejscowości. Jesteśmy jacy jesteśmy - sam niedawno dałem 2 zł w toalecie przy przystani, innym razem zaoszczędziłem w wiadomy sposób...
Wysłany przez: corsik
« dnia: Sierpień 06, 2012, 22:47:13 pm »

Mnie najbardziej wkurza to,że wczasowicze:-)sikaja i s.... na każdym dojsciu do plaży.Możę zamiast kasowac po dwa zl w kibelku przy zejsciu z plaży i to nie każdej :(,zrobic to za darmo:-)Wiem,ze to kosmos.W Ustce na plaży zachodniej są darmowe toy-toye i to funkcjonuje ;)A pani w szalecie siedzi i czyta gazetę.Gminie bardziej się opłaca płacić tej pani czy sprzatac hektary terenu?Ktoś napisze jaki problem isc do tej płatnej:-)Zaden!Ale rodzina z trójką dzieci wiecej wyda na toalete niż na nocleg.A takie rodziny Ustronie chce przyciągać.
Wysłany przez: andysol
« dnia: Sierpień 02, 2012, 12:39:31 pm »

Aby Ustronie nie zaczęło coraz bardziej odbiegać od standardów jaki oferują inne nadmorskie miejscowości i jakie obecnie stają się podstawowymi, potrzebna jest poważna dyskusja i zdecydowane kompleksowe działania.
Enklawy w postaci fajnego basenu (zamkniętego molo) i... odizolowanych od większości turystów inwestycji sprawy nijak nie załatwią, a jedynie pogorszą wrażenie jakie pozostaje.
Wysłany przez: inwestycja
« dnia: Lipiec 31, 2012, 10:36:29 am »

I to wlasnie mialem na mysli(Labeo)wypada im (RADZIE)za ten stan rzeczy serdecznie podziekowac!!!A nawiazujac do tematu czy nikt nie ma wplywu na to zeby straganiaze zabrali swoje tylki z chodnikow(lezaki sluzace do opalania dla sprzedawcow ze przejsc nie mozna)czy to jakas nowa "moda"?
Wysłany przez: labeo
« dnia: Lipiec 30, 2012, 23:38:46 pm »

Inwestycja,naszą gminą jak i innymi gminami rządzi RADA GMINY tzn. nasi ludzie
Wysłany przez: inwestycja
« dnia: Lipiec 30, 2012, 20:02:30 pm »

Tak to jest jak Gmina zarzadzaja osoby z poza Ustronia (Koszalin,Kolobrzeg,Dygowo)aby do 15-tej i do domu,a gdzie PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU,prosze policzyc na ilu turystow(w sezonowym szczycie przypada zejsc na plaze)pisalem juz wczesniej ze majac w lini prostej do morza 100m w ofercie bedzie trzeba napisac 700m i kto na tym straci???? na pewno nie straganiarze!!!!!  " Bo Rzadzic to trzeba umic"pozdrawiam