Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie  holidon.pl  

Wyślij odpowiedź

Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora.

Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 256KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 128KB
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz stolicę województwa małopolskiego:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: mojeustronie
« dnia: Luty 17, 2013, 08:19:52 am »

Myślę, że nie ma co atakować zwolenników zlotu, gdyż ostateczna decyzja o tym, czy i w tym roku odbędzie się zlot kibiców należy do Wójta. To właśnie wójtowie/burmistrzowie/prezydenci wydają zgodę na organizację imprez masowych, a co za tym idzie , odpowiadają w pierwszej kolejności za bezpieczeństwo uczestników.

Co prawda w zeszłym roku nie doszło do poważniejszych incydentów, ale sytuacja momentami zdawała się napięta. Organ wydający zezwolenie powinien wziąć to pod uwagę. Z drugiej strony trudno odmówić zezwolenia organizatorowi, który spełnił wymagane przepisami kryteria.

(Dowiedz się więcej)
Wysłany przez: piko76
« dnia: Luty 17, 2013, 07:53:16 am »

Nie karm Trola. On sam się nie pożywi.  temat skończony i tyle.
Wysłany przez: zok
« dnia: Luty 16, 2013, 23:03:37 pm »

Wszystko zostało powiedziane, a Państwo nadal nic nie rozumieją. Nie mam na celu tutaj nikogo obrazić, ale niektórzy z forumowiczów mają chyba zbyt niski iloraz inteligencji, żebym mógł prowadzić z nimi dalszą konwersację. :) I na przyszłość proszę o obiektywnie myślenie.

Pozdrawiam Ustrońskich Biznesmenów, którzy chcą zbić majątek na kioskach z plażowymi piłkami i lodziarniach. :) Reklamujcie się dalej na forum swoim egoizmem a za rok wróżę wam dreptanie w sandałach po śniegu. :O
Ustroniacy dawali sobie radę od dawna.Wiekszość tak zwanych przez Ciebie biznesmenów jest przyjezdna.Niektorzy to Twoi ziomale.Gdybym liczyl na takich gości w Ustroniu to dawno poszedł bym z torbami.Nie obrazaj ludzi Bandyto.Nikt tu na Was nie czeka,chyba że Pan W.Zreszta to jak sie podpisujesz pokazuje Twój charakterek.Na pewno jesteś ;milym gosciem'Twój iloraz inteligencji jest zbyt niski abys zrozumiał ze nikt was tu nie chce.
Wysłany przez: zok
« dnia: Luty 10, 2013, 12:53:39 pm »

Witam. Ustronie Morskie to jedna nadmorska miejscowość w której postanowiłem spędzić dwukrotnie wakacje. W ubiegłym roku i w obecnym. Jako że mam swój rozum to z daleka uciekam od centrum wypoczynkowych miejscowości i lokuje się na uboczu z dala od wszelakich karaoke i cymbergajów. Biwakuje sobie przy ulicy Granicznej (ostatnie zejście na plaże nr.15) bo jestem świadomy tego że w centrum (w okolicach Malibu hałas jest przez cały dzień, wieczór i w nocy...) spokoju nie będę miał. Ośrodki w okolicy muszli koncertowej są usytuowane w lesie i właśnie tutaj czas powiedzieć coś o zagrożeniach. Wiecie czego się boję, czego obawiam? Że któregoś pięknego wieczoru, albo podczas gwiaździstej nocy jakiś baran puści to wszystko z dymem przez te durnowate lampiony szczęścia. Lampiony sprzedawane przez "porządnych" miejscowych handlowców "porządnym" turystom. Nie nie, nie chce tutaj usprawiedliwiać zachowań uczestników zlotu ale nie trwał on cały tydzień tylko przez weekend. Może bym się teraz nie uśmiechał gdybym zakwaterował się w centrum żeby mieć blisko do lunaparku i namiotu big-stara ale jeżeli ktoś szuka spokoju to... to nie wiem czego tam szukał. Pozdrawiam.
Witam.może sie myle ale widziałem ze piękne lampiony sprzedawane w okolicach ul.Nadbrzeżnej nie byly sprzedawane przez Ustroniakow,zreszta wiekszosc handlowców i innych jest spoza Ustronia.Ja mieszkam przy Nadbrzeżnej i niestety nic tam nie szukałem lecz poprostu to jest miejsce mojego zamieszkania.Nie mogę uciekac na czas zlotu bo panowie z Pyrlandii przyjechali.Pozdrawiam.
Wysłany przez: zok
« dnia: Luty 10, 2013, 12:41:04 pm »

Piko76, więc sugerujesz, że kibole Lecha nie jedzą? A kupowali browary, bo to była impreza, zabawa, więc się nie dziw. "A prawdziwy klient to ten co powraca do ciebie.", zapewniam, że większość osób uczestniczących w turnieju i całej zabawie podczas zjazdu, powróci do Ustronia Morskiego. A jeśli chcesz być drugim Bill'em Gates'em to nie zarobisz opłakując 100 złotych, które straciłeś tylko na zużyciu prądu, żeby popisać sobie na forum. A jeśli jednak wierzycie w to, że straciliście trochę klientów na następny rok, to DO ROBOTY a nie na forum opłakujecie 2 dni zabawy. :)

Jeśli już Pan/Pani rozpisuję się na forum, to proszę o stosowanie poprawnej gramatyki. :)
Witam Bandyto.Jeżeli dla Ciebie to była zabawa to nic już nie mogę wiecej zrobic.Szkoda słów.Jezeli petardy pod nogami przechodniów uwazasz za dobra zabawę to co bys powiedzial na zabawe marynarską w rodzaju Wiosłem po plecach????Uważam ze można się bawic ale w swoim gronie a nie zabawą strasząc przechodniów.Nie piszę o wszystkich ale część tych panow to zwykla rozwydrzona banda uważającasiebie za panów.Widziałem takich bawiacych sie kibiców w Magdeburgu.Cała ich impreza trwała może z 15-ście minut do przyjazdu policji.A bawili się tylko między sobą.Przechodnie chodzili sobie spokojnie.Jeszcze raz ,zabawa nie polega na tym by komuś szkodzić.Najlepszym przykładem zwiazek sadysty z masochista,obaj bawia sie swietnie.Nie mozna na kims wymuszać jak sie ma bawic.A taka impreza wrodzaju petarda i wrzask jest godna ubolewania.Pozdrawiam.
Wysłany przez: andysol
« dnia: Luty 08, 2013, 02:10:39 am »

Nie mogę nie zabrać głosu, gdyż ani nie jestem fanatykiem jakiejkolwiek drużyny, ani nie mam w Ustroniu żadnego biznesu. Wypoczywam tam jedynie od wielu lat.
Nam specjalnie Zlot Kibiców nie dał się we znaki, ale na każdym kroku widziałem większe, lub mniejsze obawy mieszkańców, turystów oraz osób posiadających sklepy, bary czy miejsca noclegowe...

Jeśli chcesz Bandyto poczuć to co czuli podczas zlotu wymienieni powyżej, zabierz swój szalik i idź odwiedzić ulubiony lokal konkurencyjnego klubu, lub lepiej od razu pod ich stadion. W zasadzie nic złego Ci nie grozi...
Podobnie czują się wypoczywający ludzie, gdy spotkać mogą duże grupy bawiących się doskonale kibiców. W zasadzie są bezpieczni. I o to "w zasadzie" cały hałas...
Kibice, choćby nie wiem jak pokojowo nastawieni, zawsze kojarzeni są z zagrożeniem i niepewnością. Taki jest niestety ogólny odbiór społeczny zwłaszcza osób nie interesujących się piłką. W takiej skali wulgarne okrzyki, widoczne "procenty" w głowie, tłuczone szkło i "okupowanie" różnych miejsc nie ukryją się za nawet najszlachetniejszymi hasłami...

Wiadomo co dzieje się np z dyskoteką lub jakimś pubem, gdy wydarzy się tam poważniejsza zadyma. Klienci omijają ją szerokim łukiem, a po kilku takich sytuacjach lokal nigdy nie odzyskuje renomy... Czegoś podobnego boją się właśnie mieszkańcy jak i posiadacze lokalnych biznesów......

To czy ktoś zrobił interes życia, czy na życie po prostu zarobił nie ma większego znaczenia. Sam okres zlotu nie różnił się pewnie specjalnie od zwykłego dnia w czasie sezonu. Ot, parę piw więcej sprzedanych. W skali całych wakacji - "pikuś". A pożytek z całego sezonu zależny jest od tego czego spodziewać się mogą odwiedzający Ustronie wczasowicze. Także więc od ich bezpieczeństwa i świętego spokoju...

Zlot kibiców jak najbardziej, ale w innym miejscu i czasie... Lub w zupełnie innej formie, raczej kibiców nie satysfakcjonującej.
Wysłany przez: Iwona
« dnia: Luty 07, 2013, 13:40:55 pm »

Nie mam na celu tutaj nikogo obrazić, ale niektórzy z forumowiczów mają chyba zbyt niski iloraz inteligencji, żebym mógł prowadzić z nimi dalszą konwersację. :) I na przyszłość proszę o obiektywnie myślenie.
 
To mój ostatni wpis na temat zjazdu.  Jak nie chcesz  tutaj nikogo obrażać to radzę Ci więcej nie zabierać głosu. Większość z nas myśli subiektywnie, bo tak nas stworzono . Myślenie obiektywne to jak "humanitarny kapitalizm".
Wysłany przez: widmo
« dnia: Luty 07, 2013, 09:59:51 am »

Kolego BANDYTO!
Nie martw się o lokalnych biznesmenów, oni już w ubiegłym roku stracili na spędzie pseudokibiców,
którzy mają zbyt niski iloraz inteligencji, a nie internauci, widzący zagrożenia ze strony rozbrykanych
niekontrolujących swoje zachowanie tak jak gdyby to Oni byli tu sami i Oni ustanawiali prawo dla
turystycznej miejscowości. Masz rację!  Miejscowi biznesmeni mogą dreptać w sandałach po śniegu,
ale wtedy tylko jak powróci do Ustronia Morskiego ta niechlubna impreza chcąca być "TRADYCJĄ"
Próbuj w innych miejscowościach swoich pokazów. Tutaj społeczeństwo wyraźnie i dobitnie mówi "NIE".
Wysłany przez: rs
« dnia: Luty 07, 2013, 07:51:05 am »

Niłego dnia   ;D
Wysłany przez: Bandyta
« dnia: Luty 07, 2013, 04:09:18 am »

Wszystko zostało powiedziane, a Państwo nadal nic nie rozumieją. Nie mam na celu tutaj nikogo obrazić, ale niektórzy z forumowiczów mają chyba zbyt niski iloraz inteligencji, żebym mógł prowadzić z nimi dalszą konwersację. :) I na przyszłość proszę o obiektywnie myślenie.

Pozdrawiam Ustrońskich Biznesmenów, którzy chcą zbić majątek na kioskach z plażowymi piłkami i lodziarniach. :) Reklamujcie się dalej na forum swoim egoizmem a za rok wróżę wam dreptanie w sandałach po śniegu. :O
Wysłany przez: rs
« dnia: Luty 05, 2013, 08:04:34 am »

"Raczej pokrzywdzeni nie poszkodowani. Z tym zwiaząny uraz psychiczny , czyli obawa, strach, u niektórych przerażenie."

W takim razie radze iść do psychiatry lub psychologa. A to właśnie wy, społeczeństwo wybraliście Wójta, więc nie płaczcie teraz, jak dzieci. :)

Oczywiste "widziały gały co brały"?.
tyle że wybieraliśmy gospodarza, a nie feudała.
Wysłany przez: Grażyna Gunia
« dnia: Luty 04, 2013, 12:44:36 pm »

"Raczej pokrzywdzeni nie poszkodowani. Z tym zwiaząny uraz psychiczny , czyli obawa, strach, u niektórych przerażenie."

W takim razie radze iść do psychiatry lub psychologa. A to właśnie wy, społeczeństwo wybraliście Wójta, więc nie płaczcie teraz, jak dzieci. :)
Bandyto nie jestem fanką pilki nożnej  ale  nie chcialabym być w Ustroniu Morskim gdy jest zjazd kibiców bo prawdziwi kibice wiadomo jak się zachowują nie mierzę wszystkich jedną miarką bo wiem ze sa prawdziwi kibice ale jak tu już niektórzy się wypowiadali nie ccialbym takiego spędu  ale to jst tylko moje zdanie pozdrawiam
Wysłany przez: Bandyta
« dnia: Luty 04, 2013, 12:17:34 pm »

"Raczej pokrzywdzeni nie poszkodowani. Z tym zwiaząny uraz psychiczny , czyli obawa, strach, u niektórych przerażenie."

W takim razie radze iść do psychiatry lub psychologa. A to właśnie wy, społeczeństwo wybraliście Wójta, więc nie płaczcie teraz, jak dzieci. :)
Wysłany przez: piko76
« dnia: Luty 04, 2013, 08:54:02 am »

Co z tego, że wypoczywają rodziny z dziećmi, komuś coś się stało? Zresztą w każdej innej miejscowości także są rodziny z dziećmi oraz to właśnie dla dwójki chorych dzieci została zorganizowana zbiórka pieniędzy podczas całej imprezy. I nie możecie Państwo mówić o tym, ile to ludzi wyjechało i nie wróci przez nasz zjazd, ponieważ nie przeprowadziliście żadnych wywiadów a wmawianie tego innym do niczego dobrego nie prowadzi. Większość forumowiczów, tak naprawdę nie ma żadnej działalności i mówią to ile stracili, tylko dlatego, że po prostu nie lubią Wójta Gminy Ustronie Morskie i piszą bzdury, żeby go zgorszyć w oczach innych. Bardzo podoba mi się Ustronie oraz bardzo są sympatyczni ludzie, którzy w nim mieszkają, ale niektórzy forumowicze są WIELKIMI egoistami i to właśnie przez was, ludzie którzy to czytają, pewnie więcej nie zawitają do Ustronia, nie ze względu na to, że odbył się tutaj Nadmorski Zjazd Kibiców Lecha, ale dlatego, że widzą jacy ludzie tu mieszkają. Tak, mówię o was drodzy "poszkodowani".

Pozdrawiam kibiców, kiboli, organizatorów oraz wszystkich, którzy pomagali w organizacji Nadmorskiego Zjazdu. SŁAWA WIELKIEMU LECHOWI!

Raczej pokrzywdzeni nie poszkodowani. Z tym zwiaząny uraz psychiczny , czyli obawa, strach, u niektórych przerażenie.  Znasz takie słowa? Na pewno w moim przypadku słowa krytyki dotyczące zjazdu nie wynikają z sugerowanej niechęci do Wójta, lecz z samego faktu zjazdu kiboli. Wójt jako współorganizator tez zasłużył w oczach moich na słowa krytyki, choć sam tez nic złego w tym nie widział. Młody Jurek chyba tam trenuje? Stąd może ta sympatia i obrona zjazdu. Jednak Ustronie to nie tylko kilku ludzi sympatyków LECH-a i dziwnych zachowań pseudokibiców. Ustronie to My mieszkańcy,wyborcy i to władza jest dla Nas nie My dla niej. To My wybieramy ich i im płacimy by działali dla  Nas nie przeciwko Nam.
Nie jest to atak na urząd wójta.  Tak po prostu z serca ustroniaka poleciało nie zgłowy.
Prawda jest taka był zjazd? Był. Nkt nie przewidział niestety jego rozmiaru. Organizatorzy dostali trochę zimnych słów od współmieszkańców, więc niech si zastanowią przed kolejnymi swoimi działaniami w kierunku organizacji takich atrakcji dla mieszkańców i turystów.
Zapewniam że turyści są tu dla tego, że chcą wypoczywać w ciszy i przyjaznym, czystym  otoczeniu.


TYLE W TEMACIE KOŃCZĘ JUŻ, bo wszystko zostało powiedziane
Wysłany przez: rs
« dnia: Luty 04, 2013, 08:00:17 am »

Taak..., wspaniała dyskoteka; wrzaski i błyski niebieskich lamp.