Dział towarzyski > Uchwycone w obiektywie

Podziel się zdjęciami.

(1/64) > >>

mojeustronie:
Nasza gmina posiada wiele fajnych miejsc, gdzie można udać się na łowy z aparatem fotograficznym. Nie wspominając już o samym morzu i plaży. W tym wątku można prezentować zdjęcia ciekawych obiektów, przyrody, morza etc. Można też podzieli się zdjęciami z naszych wojaży, zdjęciami naszych pupili, zdjęciami związanymi z naszym hobby. Jeśli masz swoje zdjęcia Ustronia, okolic i nie tylko, to podziel się z nami :)

Na początek wkleję linki do nieco już zapomnianych galerii z oficjalnej strony Ustronia Morskiego autorstwa Waldemara Gałęzowskiego i Karola Skiby.

EDIT. wspomniane galerie zostały usunięte ze strony Urzędu Gminy. Wielka szkoda :(

mojeustronie:
Wynikiem mojego sobotniego spaceru na ustrońską plażę są poniższe zdjęcia. Trzeba przyznać, że widoki zapierają dech w piersi a nasz kochany Bałtyk przypomina morze Barentsa. Widoki jak na Szpicbergenie. Szkoda, że tak mało turystów docenia walory zimowego wypoczynku nad morzem :(

mojeustronie:
Prezentuję zdjęcia przesłane przez Panią Annę Britzen pt "Zima w Rusowie" Zachęcam mieszkańców do umieszczania własnych prac. W razie problemów, proszę przesłać zdjęcia na mój adres :)

Mia:
Pani Anno!
Bardzo mi się podobają Pani zdjęcia. :) Pozdrawiam

Anna Britzen:
Dziękuję bardzo, miło mi, że podobają się zdjęcia.
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej