Dział towarzyski > Uchwycone w obiektywie

Waldemar Gałęzowski - pejzaże

(1/29) > >>

mojeustronie:
Mam miłą informację dla wszystkich tych, którym podobała się zamieszczona kiedyś na stronie gminnej galeria prac Waldemara Gałęzowskiego. Ja tak bardzo tęskniłem za tymi fotografiami (a jestem przekonany, że nie tylko ja), że spotkawszy kiedyś p. Dorotę Gałęzowską zwróciłem się z prośbą o udostępnienie prac męża na forum. Właśnie otrzymałem je na płytce i po obróbce do rozmiaru internetowego będę sukcesywnie publikował.

Proszę cierpliwie poczekać, bo naprawdę warto. Zdjęcia są po prostu cudowne :)

mojeustronie:
Umieszczam zatem pierwszą porcję prac Waldemara Gałęzowskiego. Fotografie są tak piękne, że nie będę z nich wybierał, tylko publikuję w otrzymanej kolejności.

Zachęcam również innych ustrońskich fotografików (profesjonalistów i amatorów) do podzielenia się z mieszkańcami swoimi zdjęciami. Można zakładać osobne wątki poświęcone tylko swoim pracom.

mojeustronie:
Prawda, że pięknie wygląda nasza mała ojczyzna w obiektywie pana Waldemara? Proszę śmiało dzielić się swoimi wrażeniami. Forum ma tą przewagę nad witryną, że jest żywym organizmem. Tutaj każdy może dzielić się swoimi myślami i emocjami.

Chociaż się nie znamy, to pozdrawiam i dziękuję Panie Waldemarze za udostępnienie mieszkańcom swoich prac :)

mojeustronie:


mojeustronie:


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej