Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza

Autor Wątek: Sezon 2018 a duch PRL-u  (Przeczytany 4415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bursztynek

 • Nowy na forum
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Sezon 2018 a duch PRL-u
« dnia: Luty 16, 2018, 09:13:54 am »
          Wydawać mogłoby się , że czasy kiedy były kolejki i listy kolejkowe to już przeszłość , a jednak nie ponieważ przed Urzędem Gminy w Ustroniu Morskim taka kolejka się ustawiła już od poniedziałku 12-02-2018 r. Jak w znanej piosence nasuwa się pytanie za czym ta kolejka stoi , a za miejscem do handlu w wakacje tego lata. Właśnie grupka ludzi rozpoczęła wyścig szczurów po mamonę i reaktywowała ducha PRL-u kiedy nic nie było w sklepach i nie było dostępu do internetu. Teraz można wiele spraw załatwić drogą elektroniczną dzięki cyfryzacji co umożliwia nam prawo i rząd. Każdy obywatel naszego kraju ma prawo do składania podań w takiej formie jaką wybierze dla siebie odpowiednią i powinny być traktowane na równi nawet tymi z kolejki. Dziwne, że o tym nie wie funkcjonariusz państwowy, magister itp. ludzie interesu jak to się w kołach biznesu gdzie kto nie idzie z postępem to się cofa w rozwoju. 
    Ową grupkę można zauważyć przed wejściem do urzędu bądź w pokoju gościnnym obok urzędu w kolejce na jednego chowając się przed mroźnym powietrzem.
    Wójt powinien tą sprawę uregulować aby nie dochodziło do takich absurdalnych sytuacji w XXI wieku co miało być uczynione po identycznym zdarzeniu z roku ubiegłego.

Ja dobry1122

 • Nowy na forum
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
Odp: Sezon 2018 a duch PRL-u
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2018, 01:23:00 am »
Czasy PRL wciąż żyją w Ustroniu morskim lecz trochę inaczej miejsca do chandlu dostają pracownicy gminy a podstawione pod to osoby nawet dostały mieszkanie przy gminie ustronie morskie

Ja dobry1122

 • Nowy na forum
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
Odp: Sezon 2018 a duch PRL-u
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2018, 16:17:18 pm »
Niech każdy myśli, mówi co chce dla mnie wygląda ten wynajem dla oczekujących na miejsca handlowe na przyjęcie.     LEGALNEJ ,, ŁAPÓWKI".         Ciekawi mnie kto za tym stoi: Pan ,,S" z zarządzania decyzjami czy pracownik gminy pan ,,M" czy siostra pielęgniarka, radna  jednego z oczekujących czy policjant. Kto tak wspaniałą wymyślił.                  ,,KORUPCJĘ"               obecni na stanowiskach i radni powinni podjąć decyzję o sprawiedliwym rozwiązaniu tego problemu a zwłaszcza radny, który nie został Wójtem niech się wykaże wszyscy którzy do ostatniej osoby koczowali owe 2tygodnie powinni być potraktowani: na koniec kolejki!!! Sami wiedzą co, kto i za ile a na miejsca wolne o które złożyli koczujący 2tygodnie o witepetenci (oprócz osób z dalszych wniosków) powinno się wyznaczyć nowy termin ciekawe co wtedy wymyślą skoro są tak pomysłowi. Mózg pomysłu nie powinien otrzymać żadnego miejsca za ,,KARE". A nie doszły przegrany niech udowodni kto winny niech się wykaże jaki jest ,, SPRAWIEDLIWY " może na następne wybory zyska lepsze poparcie. Proszę o komentarze Za i Przeciw jak sądzicie!!!