Funkcjonowanie forum > Informacje ogólne

Jak odpowiadać na posty? Porady

(1/1)

mojeustronie:
Zdarza się, że chcielibyśmy odnieść się do czyjejś starszej wypowiedzi na forum. Szczególnie dotyczy to rozbudowanych wątków takich jak Henkenhagen i Ocalić od zapomnienia. Wystarczy wtedy kliknąć przy poście na który chcemy odpowiedzieć przycisk Cytuj. Znajduje się po prawej stronie nad treścią postu. Wtedy otworzy nam się pole odpowiedzi a w nim treść postu na który chcemy odpowiedzieć pomiędzy takim kodem [ quote=autor itd]   tutaj znajduje się treść postu na który odpowiadamy  [ /quote] Naszą odpowiedź umieszczamy za ostatnim kwadratowym nawiasem. [ /quote] tutaj. Następnie wystarczy kliknąć przycisk Wyślij wiadomość znajdujący się pod polem odpowiedzi po prawej stronie.

Treść do której się odnosimy można skracać tylko do konkretnego zdania wymazując część wypowiedzi danego forumowicza pomiędzy kwadratowymi nawiasami. UWAGA: zarejestrowani użytkownicy mają 60 min czasu na edycję własnego postu! Dokonuję się tego przy użyciu przycisku Modyfikuj oczywiście po uprzednim zalogowaniu. Po modyfikacji treści własnej wypowiedzi należy kliknąć przycisk Zapisz znajdujący się poniżej pola odpowiedzi.

Wszelkie pytania techniczne można zadawać w tym wątku:

http://www.ustronie-forum.pl/index.php/topic,23.msg25.html#msg25

Można również zwracać się do mnie poprzez adres mailowy. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że moje porady ułatwią poruszanie się po forum :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej