Dział towarzyski > Kawiarnia

Nasze pasje i hobby...

(1/3) > >>

mojeustronie:
Witam.

Nawiedziła mnie ostatnio taka oto refleksja, iż w naszej gminie od lat mieszka sporo ludzi z uzdolnieniami plastycznymi i nie tylko, ludzi ogólnie mówiąc pozytywnie zakręconych. Myszkując czasami w sieci odkryłem, że można znaleźć w niej strony oraz blogi poświęcone pasjom naszych sąsiadów. Pomyślałem, że można je zgromadzić w jednym miejscu. Myślę, że autorzy tych stron nie będą mieli nic przeciwko. Jeśli są powody do lokalnej dumy, to należy tym się chwalić :)

Na początek blog "Świat twórczo zakręcony" Anulki, mieszkanki naszej gminy (zobacz)

...oraz "Ustronny Babiniec" (strona) (blog)Zachęcam do publikowania lub nadsyłania informacji o własnych pasjach (różnych), o własnych stronach, blogach itp.
Proszę się nie wstydzić, pochwalmy się tym, co u nas najlepsze :)

Iwona:
Pani Natalii gratuluję pomysłu na fajne wczasy. Warto promować takie pomysły.

Beata:
czasami aż wstyd mówić, że w Ustroniu jest nudno..................wspaniałe prace i pomysł na życie .:):)

Ustronny Babiniec:
Witamy serdecznie :)
Jest nam niezmiernie miło, że zostałyśmy zauważone przez Admina ;)
Korzystając z okazji, że Pan nas dostrzegł może zostawimy kilka zdań :)Jeśli można ;) w skrócie oczywiście;)
Ustronny Babiniec - to nie tylko oferta turystyczna ale również niezależna pracownia rękodzieła, która od 2010 roku twórczo działa na skalę krajową a także małymi krokami zaczyna wykraczać poza granice Polski;)
Co prawda blog tego nie ukazuje, ale jest to jedynie wynikiem braku czasu na zamieszczanie sprawozdań, zbyt wiele się dzieje;)
Teraz jest chwilka, więc pozwolimy sobie na notatkę;) w tym właśnie miejscu :)
Od 2010 prężnie działamy jako sponsorki, wolontariuszki i i propagatorki we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach promujących polskie rękodzieło. Warszawa, Kraków, Poznań, Koszalin - to miasta w których działamy prowadząc warsztaty, szkolenia i inne ( tworzenie wiosek tematycznych, marek turystycznych itp.) . Same, z mamą Jadwigą, też uczymy się i podróżujemy za nowymi technikami aby móc je sprowadzać do Ustronia;)
W chwili obecnej możemy zaprosić Państwa do udziału w pierwszym Regionalnym Kongresie Kobiet który to odbędzie się 2 marca w Publicznej Bibliotece w Koszalinie. Będziemy tam promować swoją ofertę, zachęcać do tworzenia oraz prowadzić panel poświęcony biznesowi niszowemu jakim jest rękodzieło. A wszystko to przy stole warsztatowym ;) Wstęp wolny ;) Obecnie pracuje nad statuetkami na kapitułę kongresu ;)

Od 2010 roku ... oprócz Babińca, mam przyjemność prowadzić pracownię plastyczną w GOK-u ;) Z początku były to warsztaty tymczasowe, dzisiaj już pracuję cały tydzień i czekam na osoby chcące zarazić się twórczą pasją;)
Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży ( obecnie mix media art) oraz dorosłych (decoupage). Wcześniej było filcowanie i inne.
Co jakiś czas planuję warsztaty  cykliczne dla dorosłych z takich technik jak : haft sutaszowy; filcowanie szali na jedwabiu i inne.
Zapraszam serdecznie;)
--------------------------------------------
Oprócz zajęć zapraszam też na wydarzenia związane z rękodziełem które spotkały się z uznaniem i mają swój ciąg dalszy ;)
1) FESTIWAL RĘKODZIEŁA ARTE MARE - w dniach 15-19 lipca 2013 odbędzie się druga edycja dedykowana dzieciom i ich rodzicom chcącym twórczo spędzić czas wakacyjny nad morzem. W ofercie znajdą się: darmowe projekcje kinowe dla dzieci; animacje; warsztaty, stoika z rękodziełem konkursy, niespodzianki i inne.
2) KLUB FILMU I RĘKODZIEŁA RETRO ART CAFE - drugie spotkanie już na wiosnę. W ofercie: warsztaty z kaligrafii, frywolitki na igle oraz biżuterii szkiełkowej. Dodatkowo projekcja filmu z MONROE ;)
3) COOLTURIADA - LETNIA I ZIMOWA - twórcza prezentacja pracowni działających przy GOK-u. Edycja letnia już w czerwcu!


Mamy nadzieję, że w Ustroniu jest dużo pasjonatów rękodzieła. Spotkajmy się w Ustronnym Babińcu i w GOK-u - twórczo zachęcamy;)
... zapraszam do pracowni plastycznej w domu kultury - chociażby po to by zerknąć jak ładnie ją odnowiłam wraz z dziećmi które dzielnie szlifowały, malowały i ozdabiały każdy kącik;)


Pozdrawiamy,
Natalia i Jadwiga Jastrzębskie
ustronnybabiniec@tlen.pl
www.ustronnybabiniec.pl

mojeustronie:
Witam. Dziękuję Paniom za poszerzone informacje o Ustronnym Babińcu i dokładam blog drugiej Anulki, jednej z ustronianek aktualnie mieszkającej w Kołobrzegu, poświęcony pasji gotowania. Może ktoś z Forumowiczów skorzysta z przepisów :)

Nieperfekcyjna pani domu w kuchni

... oraz blog męża Anulki...

Wilk w kuchni czyli moje gotowanie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej