Dział towarzyski > Kawiarnia

Noc muzeów

(1/3) > >>

mojeustronie:
Szanowni Państwo, w ramach ogólnoświatowej akcji pt. Noc muzeów Gminny Ośrodek Kultury organizuje spotkanie z dr Hieronimem Kroczyńskim oraz p. Andrzejem Pogonowiczem, badaczem historii naszej miejscowości. W trakcie spotkania będzie można tym razem oglądać nie tylko fotografie, ale i pamiątki materialne z dawnego Henkenhagen. Wszystkich miłośników naszej miejscowości serdecznie zapraszamy 13 maja o godz. 20.00 do GOK-u !!

czytaj-->http://www.gokustroniemorskie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=140:noc-muzeow&catid=13:aktualnoci

mojeustronie:
Drodzy miłośnicy historii naszej pięknej miejscowości! Przypominam, że jutro o godzinie 20.00 rozpocznie się wystawa pamiątek z dawnego Henkenhagen p. Andrzeja Pogonowicza, zorganizowana w ramach Nocy muzeów. Wszyscy zainteresowani są oczywiście serdecznie zaproszeni :)

mojeustronie:
Spotkanie z dr Kroczyńskim i p. Pogonowiczem było bardzo ciekawe i udane. Przyszło sporo osób, które z uwagą wysłuchało prelekcji o historii dawnego Ustronia (do pierwszych lat powojennych). Równie ciekawa wystawa, która będzie jeszcze do oglądnięcia jutro. Zachęcam wszystkich do przyjścia! Naprawdę warto. Wkrótce zamieścimy zdjęcia z wystawy.

Maciej Grala:
  Namierzyłem jednego paparazzo ;)
Od razu napiszę, że Pan Piotr nie fotografował Krzysia tylko obraz :)


mojeustronie:
Oto krótka fotorelacja z wystawy w ramach Nocy Muzeów.

Pan Andrzej Pogonowicz z dr Hieronimem KroczyńskimPoniemieckie przedmioty codziennego użytku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej