Funkcjonowanie forum > Komunikaty od administratora i ocena Forum

Chwilowe problemy techniczne

(1/2) > >>

mojeustronie:
Drodzy użytkownicy i czytelnicy, od kilkunastu godzin występują problemy z nawiązaniem łączności z serwerem forum. Obecnie trwają prace konserwacyjne. Awaria powinna być usunięta jeszcze dzisiaj. Za problemy serdecznie przepraszam!

mojeustronie:
Otrzymałem informację od właściciela serwera, że w związku z coraz większym zainteresowaniem stronami umieszczonymi na jego serwerze (w tym Pozytywnym Forum Gminy Ustronie Morskie) mogą występować okresowe problemy z połączeniem. W ciągu kilku dni planuje on dokupić nowy serwer i w nocy dokona przeprowadzki. Tymczasem proszę uzbroić się w cierpliwość przy otwieraniu forum.

Przy okazji otrzymałem dane dotyczące ruchu na POZYTYWNYM FORUM GMINY USTRONIE MORSKIE. W marcu było 5000 odwiedzin, w kwietniu już 8000. Maj – mamy 5 maja a już jest 1500 odwiedzin..

Kliknięć na stronie w marcu było 96 000, w kwietniu 157 000 w maju już jest 30 000 !! Za tak duży wzrost zainteresowania dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom! Mam nadzieję, że dobrze się tu Państwo czują a strona spełnia rolę lokalnej gazetki :)

mojeustronie:
Dzisiaj w godzinach nocnych i porannych nastąpiła przerwa w dostępie do forum. Spowodowane było to konserwacją serwera. Za utrudnienia serdecznie przepraszam!

vorren:
Wczoraj wieczorem była niewielka awaria w serwerowni, o czym zostałem poinformowany.
Serwery uruchomiłem ręcznie dopiero dzisiaj rano.
Za przerwę przepraszam..

mojeustronie:
Witam. Aktualnie trwa awaria serwisu wrzuta.pl gdzie umieszczona jest większość zdjęć naszego forum. Myślę, że niebawem administratorzy serwisu usuną awarię i wszystko wróci do normy. Proszę uzbroić się w cierpliwość :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej