Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Iwona

Strony: [1] 2 3 ... 16
1
Nie wiem skąd Państwa pomysły, że uważam taki helikopter za atrakcję.  Raczej chciałam stonować wypowiedź o zagrożeniu.
 ;)

2
Ja  nie przesadzaj. Nie zakładaj , że pilot to idiota. Kto ląduje w miejscu, gdzie są ludzie?  A  szczególnie dzieci?
Też się  zastanawiałam, co to za fajny sprzęcik wylądował?

3
Kawiarnia / Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
« dnia: Styczeń 16, 2017, 20:25:11 pm »

Było super. Pogoda fajna. Ludzie hojni. Doroty wspaniałe!!!

 

4
Życie codzienne / Odp: Edukacja i Zespół Szkół w Ustroniu M.
« dnia: Listopad 22, 2016, 21:57:27 pm »
 Moje gratulacje Panowie.  :)

5
To fajnie, że się udało. Pozdrawiam

6
Poszukuję informacji o lokalizacji domu, w którym w latach osiemdziesiątych i na przełomie  lat 80/90 odbywały się letnie kolonie dla dzieci. Właścicielem tego domu był Polak na stałe mieszkający w Szwecji. Niedaleko tego domu mieściła się jednostka wojskowa, nie pamiętam dokładnie czy stacjonowały tam Polskie czy Ruskie wojska, wydaje mi się że te drugie. Z tego co słyszałem, w tamtych latach nie tylko w Bagiczu mieściła się baza wojskowa, również gdzieś na obrzeżach Ustroni Morskich stacjonowały jakieś jednostki wojskowe bądź podobne organizacje. Dom mieścił się w dzielnicy, z której chcąc dostać się na plażę trzeba było dojść kawałek do głównej uliczki ze sklepikami - czyli do jednej z ulic: Rolna, Wojska Polskiego, Chrobrego, Kościuszki a następnie udać się jeszcze kawałek nieutwardzoną dróżką prowadzącą przez zarośla (po drodze można było najeść się ostrężyn ;)) Będę wdzięczny za pomoc.
Sądzę,że chodzi o dom na ulicy Leśnej 15 . Rzeczywiście w latach 80/90 właścicielem był Polak mieszkający w Szwecji i wynajmował dom kolonistom niedaleko była jednostka rosyjska tzw naprowadzająca. Teraz jest nowy właściciel. Też ma apartamenty. Dom przeszedł remont kapitalny.

7
Sezon wakacyjny / Odp: Sezon wakacyjny
« dnia: Lipiec 15, 2016, 17:31:49 pm »
nauczcie swoich klientów parkować to i zawałów wśród pieszych i kierowców będzie mniej
Daj spokój. Dobrze, że jest taki sprzęt. Jeżeli choć jednemu człowiekowi uratuje życie to super.

8
Sezon wakacyjny / Odp: Sezon wakacyjny
« dnia: Czerwiec 14, 2016, 16:21:59 pm »

Też brakowało mi takich informacji i trochę zaczęłam się bawić. Głównie z myślą o moich wczasowiczach ale oczywiście zapraszam wszystkich.
www.doustroniamorskiego.pl

9
Zablokowałam te numery i adresy, z których dostawałam monity. Cisza. Jak mamy takie dziurawe prawo to musimy radzić sobie sami. Radzę poszukać i wrócić do porad prawnika, który wypowiadał się w tej sprawie. Ja od razu poczułam się pewniej.

10
Historia Ustronia Morskiego i okolic / Odp: Ocalić od zapomnienia.
« dnia: Kwiecień 17, 2016, 11:15:10 am »
Fajne zdjęcie. Trzeba przyznać, że obecna elewacja po remoncie, stolarka okienna , dach są teraz piękne i nie odbiegają klimatem od tego starego Marysina.

11
Mnie też powala kwota wydana na ten bałagan. To co widać teraz jest katastrofalne. Reklama w postaci takiej plaży nikomu nie jest potrzebna. Jesienią jeszcze się łudziłam, że może te boksy z kamieniami wykorzystają na jakiś ciąg spacerowy. Jeśli rzeczywiście jest to odebrane to współczuję tym, których goście korzystają z tego odcinka plaży.

12
Życie codzienne / Odp: Ekologia na terenie gminy.
« dnia: Marzec 16, 2016, 19:56:29 pm »
Dla tych co chcą wiedzieć jak , gdzie.... wszystko o PSZOK.   Strona ;www.pszoki.pl;  W piątek sesja może warto wiedzieć więcej niż usłyszeliśmy w materiale TV

13
Życie codzienne / Odp: Ekologia na terenie gminy.
« dnia: Marzec 16, 2016, 09:22:40 am »
Wiem, że mój kolega wskazał tą lokalizację. Pożyczę mu rozsądku to pewne. Na razie go nie ma.Trudne sprawy są do rozwiązania, trzeba tylko chcieć. Oczywiście te lokalizacje to żart, bo większość moich sąsiadów bez zastanowienia wskazywała Borgatę. Jakoś tak  sama do głowy przychodziła ta nazwa. Tak na poważnie, sprawę trzeba rozwiązać. Jeśli jeszcze można zmienić lokalizację w Bagiczu to wskazać miejsce z dogodnym dojazdem . O takich rzeczach trzeba rozmawiać. 

14
Życie codzienne / Odp: Ekologia na terenie gminy.
« dnia: Marzec 15, 2016, 21:43:44 pm »
My też protestujemy przeciw lokalizacji niedaleko nas.
 Bioodpady już wysypują , jeżdżą Leśną a nie dk 11 . Przecież tam nie żadnego dojazdu  z 11. Najpierw rozjeżdżą nam drogę, robioną przez mieszkańców z cieniutkim asfaltem bardziej dla dekoracji niż utwardzenia. Poza tym śmieci to śmieci  zawsze śmierdzą  nawet jak leżą w pięknych kontenerach. zapaszek będzie i u nas i na Górnej .  Ale jak się mylę to może postawcie te kontenery w centrum Ustronia albo obok swoich pensjonatów. Dojazd będzie doskonały i jedno z założeń PSZOK  spełnione. Wszak o łatwy dostęp dla mieszkańców chodzi. Rozsądku życzę wójtowi i radnym w podejmowaniu decyzji o lokalizacji jeśli jeszcze można coś zmienić.

15
Życie codzienne / Odp: Życie ustrońskiej parafii.
« dnia: Styczeń 06, 2016, 12:17:32 pm »
 Zgodnie z obietnicą doczytałam i dopisuję. Dzisiaj nie ma kolędy. W czwartek ul Koszalińska, w piątek Kołobrzeska od stacji, w sobotę reszta Kołobrzeskiej i jak zdąży to Malechowska.

Strony: [1] 2 3 ... 16