Witaj na Forum. Zaloguj się lub Załóż konto.

Ustronie Morskie noclegi blisko morza  e-wczasy.pl  Noclegi Ustronie Morskie

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - um

Strony: [1] 2 3 4
1
Życie codzienne / Odp: Matury
« dnia: Maj 15, 2018, 12:14:24 pm »
Warto posłuchać sołtysa Krzysztofa Szydłowskiego: 1:06:30-1:11:00

https://www.youtube.com/watch?v=UDvrg9a8Ft0&feature=youtu.be

Przesłuchałam większość nagrania w tym polecone przez pana wystąpienie sołtysa. Cóż mogę dodać... bardzo mu współczułam polemikę z radnym Basarabem. Zwłaszcza moment jego "bezradności" wobec stek bzdur płynących z ust Przewodniczącego. Ja sama, jedynie odsłuchując nagranie byłam ZAŻENOWANA. Pomyślałam to nie możliwe! Co on pier....? Przepraszam za emocje, ale to co zostało zaprezentowane to nawet szopką nie można nazwać. Wstyd ::) ::) :o :o

2
Życie codzienne / Odp: Matury
« dnia: Maj 14, 2018, 23:29:31 pm »
Jestem oszołomiona po kazaniu Przewodniczącego w kwestii "sprzedaży nie gruntu, a udziałów w gruncie"  :o
Wow, wow, wow itp.
Co za karygodny brak wiedzy, albo celowa bezczelność. Wysokość udziału jest wyszczególniana w umowie sprzedaży lokalu (akcie notarialnym) oraz ujawniana w księgach wieczystych! Wartość ta jest również uwidoczniona w rejestrze gruntów jako udział we współwłasności gruntu. Co dalej wskazuje na PRAWO WE WSPÓŁWŁASNOŚCI.

3
Życie codzienne / Odp: Sprawy Rady Gminy
« dnia: Maj 14, 2018, 22:04:14 pm »
Po kolei: same nagrody w 2015 roku ( umowna 14 do 17 ) to kwota 25900 zł, Gminna Energia jako członek zarządu 21165 zł, trzynastka około 12000 zł; no,no,no pani Skarbnik, oprócz pensji, w 2015 roku dodatkowe wynagrodzenie to prawie 60000 zł (sześćdziesiąt tysięcy złotych). Innymi słowy, miesięczny dodatek do podstawowego wynagrodzenia w 2015 roku to prawie 5.000 zł ( słownie pięć tysięcy złotych ).  I jak tu żyć w takiej biednej gminie ?

A może warto iść ścieżką Prezesa PIS i zawnioskować do kierownictwa UG o zwrot nagród które zostały przyznane w ramach uchwalonego budżetu włodarzu?  :D
Ok, przyznaję to tylko skromny żarcik. Co zaś warto.. to na pewno wyciągnąć z powyższego wnioski panie wójcie. W imię słusznego interesu obywateli oczywiście.

4
Życie codzienne / Odp: Matury
« dnia: Maj 14, 2018, 21:45:33 pm »
Chęć dzielenia się informacjami mile widziana panowie, aczkolwiek mającymi status FAKTY.

5
Kawiarnia / Odp: Życzenia Świąteczne
« dnia: Grudzień 31, 2013, 18:18:48 pm »
Wszystkiego dobrego dobrego w Nowym Roku i przede wszystkim zadowolenia z naszej poczciwej gminy

6
Życie codzienne / Odp: Zmiany personalne w GOSiR, Bibliotece i UG
« dnia: Styczeń 10, 2013, 14:39:26 pm »
OK. Mam jednak pytanie. kto dostarczał danych do wysyłania upomnień?
Z całym szacunkiem pani Iwono ale uzyskiwanie informacji co do danych do wszczęcia egzekucji bądź wysłania upomnień znajdują się - za serdecznym przeproszeniem - w zasranym obowiązku pani Kleczyńskiej. Nikt jej ich łaskawie do ręki nie poda. Przed natarciem podatnika upomnieniem do zapłaty należności powinna pani podinspektor zweryfikować w dochodach gminy, czy wpłata została zaksięgowana dopiero po otrzymaniu takiej informacji można ewentualne upomnienie skierować na pocztę. Pani Kleczyńska takich czynności nie wykonywała wysyłając po terminie wpłaty upomnienia. Osobiście takie otrzymałam i tak jak powyżej pan Binaś okazał się być bardzo pomocny w wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji. Pani Kleczyńska bądź co bądź jest bardzo mało kompetentna na swoim stanowisku, dala temu wyraz nie jeden raz. Proszę wybaczyć sarkazm ale weryfikacja należności podatkowych zaksięgowanych na koncie gminy nie jestem wyprawą na Kilimandżaro, można to sprawdzić w ciągu kilku minut. Zatem więcej przyłożenia się do pracy pani Anno.

7
Życie codzienne / Odp: Zmiany personalne w GOSiR, Bibliotece i UG
« dnia: Styczeń 08, 2013, 22:16:38 pm »
Klaro, masz rację. Jak przypomnę sobie jednak warczącego  pana z podatków to trzepie mnie nawet teraz. Kompetencje chyba też nie były najlepsze. Otrzymywaliśmy upomnienia i straszenia windykacją / Sylwester, weekend majowy/ za podatki zapłacone 6 miesięcy wcześniej. Po sprostowaniach nigdy nie doczekaliśmy  się zwykłego słowa " przepraszam".

Pani Iwono należne jest sprostowanie pani słów. Upomnienia i sprawy windykacyjne były w kompetencji pani od egzekucji czyli pani Anny Kleczyńskiej a nie pana Binasia. Tak wiec wszelakie zastrzeżenia co do błędnie wysłanych pism proszę kierować do pani Kleczyńskiej. I owszem tu się zgodzę, że takie pisma były liczne i źle wystawione.

8
Życie codzienne / Odp: Zmiany personalne w GOSiR, Bibliotece i UG
« dnia: Styczeń 07, 2013, 22:25:44 pm »
Czy ktoś mógłby potwierdzić informację jakoby pani sekretarka UG miała objąć etat po panu Marcinie Binasiu? Słyszałam, że właśnie tak się stało...

9
Życie codzienne / Odp: Zmiany personalne w GOSiR, Bibliotece i UG
« dnia: Grudzień 22, 2012, 14:52:36 pm »
W sprawie odejścia Pana Marcina Binasia, uważam, że urząd wyrzucił na bruk kompetentnego pracownika z kwalifikacjami. Nie mam bladego pojęcia cóż takiego mogło się wydarzyć, że początkowo było to zwolnienie dyscyplinarne? Czyżby autentycznie skarga interesantów w tym sołtysów na impulsywne zachowanie Pana? Hmm, w takim razie 1/3 urzędników powinni otrzymać co najmniej upomnienia. Dziwię się pełnemu obrotowi spraw związanych z tym wątkiem. Jedyną dobrą częścią tej historii jest wyczyszczenie papierów z trybu dyscyplinarnego, gdyż to wykluczałoby Pana Marcina w przyszłości jako pracownika w dziale finansów. Sprawa Pani Halinki jest w całości sprawą wciąż otwartą i trzymam mocno zaciśnięte kciuki, aby finał tej sprawy było korzystny dla osoby "Pani Dobra Książka";) Bardzo cenię kobietą zarówno jako osobę prywatną jak i za niesamowitą kompetencję i oddanie w wykonywaną pracę. Jest to w dzisiejszych czasach rzadkość wręcz fenomen, zatem tym bardziej szkoda, że co warto cenić i szanować, wyrzucamy bez słowa żałuję...

10
Ogłoszenia drobne / Odp: Nekrologi i kondolencje
« dnia: Grudzień 22, 2012, 14:31:30 pm »
"Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami".
Wyrazy głębokiego współczucia dla Pana Piotra i całej jego rodziny.

11
Sezon wakacyjny / Odp: Nadmorski Zjazd Kibiców Lecha Poznań
« dnia: Lipiec 14, 2012, 16:07:39 pm »
co za głupek ich tu zaprosił ?  >:(

Proszę spróbować zgadnąć ;D

12
Kawiarnia / Odp: Luźne rozmowy o prezesie PZPN
« dnia: Lipiec 13, 2012, 15:06:54 pm »
Moi drodzy spokojnie i tak się dziwie że was admin nie wysłał tematycznie do kosza  ;) :)
Haha chyba własnoręcznie napiszę w tej sprawie wniosek :)
Inwestycja tj. świętoszkowaty obrońca L. rozpędził się i potyka. Kończę temat z tym człowiekiem i zwracam się z prośbą do szanownego admina o kierunek = K O S Z :)
Pozdrawiam zwolenników i przeciwników Grzegorza Lato.
Ukłony ;D

13
Kawiarnia / Odp: Luźne rozmowy o prezesie PZPN
« dnia: Lipiec 13, 2012, 15:01:32 pm »
Do UM -  tak jak przypuszczalem,strzela sie przykladami na lewo i prawo nie majac pojecia jak bylo w rzeczywistosci-pölecam konferencje prasowa w TVN tam zostalo wszystko powiedziane czarno na bialym.pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego(bez zlosliwosci)

Panie Inwestycja konferencję prasową oglądałam, komentarze w prasie czytałam. Nie muszę udowadniać swoje racje w związku z p. Lato, bo uważam to za zbyt oczywiste. Osoba więcej robi złego, niż dobrego dla PZPN, a tym samym jego działalności są przywołanym idiotyzmem i kumulacją dóbr we własnym kierunku. Odprawiam pana do lektury, jeżeli stoi pan za Lato murem, lub po prostu pozostawiam bez komentatora, toż to pana osobisty pogląd.

14
Kawiarnia / Odp: Luźne rozmowy o prezesie PZPN
« dnia: Lipiec 13, 2012, 13:46:16 pm »
Haha temat woda + konsekwencja ("nie mam zamiaru dalej dyskutować...")  ;D Wie Pan co, panie Inwestycja, czy dostała te przeklęte bilety, nie potwierdzę, proste, mnie tam nie było. A rękojmi nie złożę. Jeżeli jednak pan wytrwale wybiela świętego Lato w biletowej sprawie to zapewniam, że to tylko jedna z kwestii niedorzeczności w jaką pogrywa ta persona.

15
Kawiarnia / Odp: Luźne rozmowy o prezesie PZPN
« dnia: Lipiec 13, 2012, 13:02:46 pm »
Zatem, szanowny Panie Inwestycja kończąc dialog nie związany z wątkiem tematu oraz dyskusją na podany przeze mnie JEDEN Z WIELU PRZYKŁADÓW idiotyzmu prezesa, proszę nie negować bez pojęcia. Co dla pana jest białe, nie koniecznie jest białe dla innych. Na tym polega różnica poglądów, do których każda jedna jednostka ma święte, zapewnione konstytucją RP prawo. Temat biletów jak w/w był jednym z wielu sytuacji niedorzeczności w działalności Lato. Tudzież mowa jest o całokształcie. Reasumując i odnosząc się do mniemanej obsesji... to raczej jest mi ona daleka, nieosiągalna, a już na pewno nie w sprawie funkcji jaką pełni pan prezes :o Opiniuję, a zgodnie z dekretem jestem uprawniona. Szemrana aktywność osoby publicznej jest i będzie idiotyzmem. Ponadto i zgodnie z preferencjami, dla jednych idiotyzm to fakt istnienia tego forum, dla innych udzielanie się na nim... ale gdzie tu obsesja (czyżby głodnemu chleb na myśli)... :o Congratulation!

Strony: [1] 2 3 4