Dział towarzyski > Uchwycone w obiektywie

Uchwycone kamerą

(1/21) > >>

mojeustronie:
Mamy piękne letnie dni. Chciałbym przy tej okazji podzielić się z Wami, drodzy czytelnicy, różnymi ciekawymi materiałami filmowymi nagrywanymi na terenie naszej gminy. W tym wątku będą to materiały wakacyjne, lekkie i prezentujące walory Ustronia Morskiego i całej gminy. Mam nadzieję, że wątek przypadnie Państwu do gustu i będzie służył miłemu odprężeniu a także pozwoli jeszcze bardziej nam się rozkochać w naszej małej ojczyźnie :)

Na początek przedstawiam dwa filmiki nakręcone podczas podniebnych ewolucji jednego z motolotniarzy. Fantastycznie widać na nich w jakiej pięknej okolicy mieszkamy! Widać nasze wybrzeże, otwarte morze, piękne pola, dziką zwierzynę a przede wszystkim widać z góry Ustronie, Sianożęty, Bagicz, Rusowo a także Kołobrzeg. Miłego oglądania :)mojeustronie:
No i jeszcze coś w podobnych klimatach. Widoki naszej okolicy po prostu zapierają dech w piersiach! Czasami trzeba dosłownie oderwać się od ziemi, by dostrzec piękno wokół nas :)mojeustronie:
I jeszcze jeden zwariowany filmik. W dole ledwie rozpoznawalne Sianożęty, Ustronie Morskie i Kołobrzeg. Wspaniałe widoki i zakręcona wakacyjna muzyka :)

mojeustronie:
Tak dla rozluźnienia atmosfery z innego wątku prezentuję dwa filmiki z naszego wesołego miasteczka. Kto nie miał odwagi wsiąść na te karuzele, ten będzie miał namiastkę tych emocji. Przyznam się, że na karuzeli Crazy Dance i młocie bylem, ale przed rollercoasterem stchórzyłem.

Dobranoc wszystkim i zakręconych snów jak na tych karuzelach :)misioool:
Tego cały Kołobrzeg Wam zazdrości...
Dziś przystąpiono do likwidacji lunaparku sezonowego przy ul.Reymonta a wszystko dzieki statusowi uzdrowiska jaki Kołobrzeg posiada.

W tym sezonie macie dopiero sprzęt na karuzeli...Super!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej