Dyskusje o Ustroniu Morskim > Życie codzienne

GOSiR - propozycje, uwagi, komentarze

(1/10) > >>

turysta49:
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego GOSiR nie może zarabiać pieniędzy na swoje utrzymanie .Posiadają dwa ciągniki czy  nie można robić usługi dla ludności ,czy nie można stworzyć grupy remontowo-budowlane która również robiła usługi by dla ludności niech mi nikt nie mówi że nie można.Dlaczego w gminie Mielno można i taka instytucja zarabia pieniądze na firme .A u nas nie można tylko sprzątanie i klejenie głupa ,i tłumaczeni się że brak pieniędzy.Czy naprawdę nic nie można zrobić w tej sprawie, a nie patrzenie tylko na gmine czy da kasę.Do dyrektora GOSiR-u czy naprawdę nic nie da się zrobić.

Młodziesz z Kukini:
Jestem mieszkańcem kukini często mamy imprezy na sali wiejskiej i zostaje dużo śmieci czy GOSIR nie mógł by postawić koło sali i remizy śmietnika Gminego a prosiliśmy o nie

y:
Roszczeniowa ta nasza MŁODZIESZ. Modzieszy, młodzieszy z Kukinii - a posprzątać śmieci po sobie po imprezce to nie łaska?

rs:

--- Cytat: y w Grudzień 31, 2011, 19:38:38 pm ---Roszczeniowa ta nasza MŁODZIESZ. Modzieszy, młodzieszy z Kukinii - a posprzątać śmieci po sobie po imprezce to nie łaska?

--- Koniec cytatu ---

Chętnie posprzątają, tylko śmieci nie mają gdzie podziać

Kukinia:
Dziękujemy za śmietnik koło sali

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej