Dyskusje o Ustroniu Morskim > Życie codzienne

Urząd Gminy - pomysły, spostrzeżenia, uwagi...

(1/59) > >>

Jolanta T:
Witam. Proszę mi wybaczyć że piszę w tym wątku ale nie potrafiłam wybrać odpowiedniego. Dnia 18 grudnia br. zadzwoniłam do urzędu gminy do Referatu księgowości pok. nr 9 aby uzyskać informację i pomoc przy wypełnianiu druku związanego z podatkiem. Telefon odebrała pani o imieniu Anna nazwiska niestety nie pamiętam. Z góry zostałam potraktowana w sposób kompromitujący moją osobę, była osoba bardzo niemiłą i wręcz obrażającą mnie jako petenta. Zostałam wręcz okrzyczana, że to mój druk i to ja powinnam wiedzieć jak go wypełnić a nie ona a pan, który tym się zajmował już tu nie pracuje. Rozmawiałam jeszcze z innym panem, któremu ta pani oddała słuchawkę nazwiska nie pamiętam ale niestety i on nie był mi wstanie pomóc. Odłożyłam zatem słuchawkę i zadzwoniłam do zupełnie innego referatu z prośbą o pomoc. Rozmawiałam z paniami z komórki rolnictwa ale pomimo, ze panie bardzo były miłe i racze mi pomóc nie potrafiły, co rozumiem. Piszę na forum choć nie jestem mieszkańcem Ustronia Morskiego ale moi rodzice tutaj mieszkali i od nich uzyskałam spadek dlatego chciałam wypełnić wszelkich formalności z tym związanych w tym związanych z podatkiem. Z pewnością sprawy tej nie zostawię i złożę pisemną skargę na pracowników w pokoju nr 9 w urzędzie gminy. To nieprawdopodobne aby w taki sposób potraktować podatnika w jaki ja zostałam potraktowana. Jeszcze w żadnym urzędzie mnie to nie spotkało. Sprawę zaskarżenia zostawię na okres poświąteczny bowiem czas Świat chcę przeżyć w spokojnej atmosferze. Życzę tego samego czytelnikom tej strony.

Wątek z wydzielenia - mojeustronie

klara:
Informacja ze strony Urzędu:
Uprzejmie Informujemy, iż w dniu 31.05.2013r. (piątek) Urząd Gminy w Ustroniu Morskim będzie czynny w godzinach od 7:30 do 13:00.
A dlaczego? Może przydało by się słowo wyjaśnienia i słowo przepraszam za niedogodność. Ja w piątek pracuję normalnie, wielu moich znajomych też.

tezbezdomny:
no i w czym kłopot? z pewnością właśnie dziś po 13stej musiałaś koniecznie coś załatwić...żenujący post...ja też pracuję a moi znajomi róznie i nie widzę powodu, żeby ktokolwiek miał za to przepraszać.

julka37:

--- Cytat: klara w Maj 30, 2013, 09:50:09 am ---Informacja ze strony Urzędu:
Uprzejmie Informujemy, iż w dniu 31.05.2013r. (piątek) Urząd Gminy w Ustroniu Morskim będzie czynny w godzinach od 7:30 do 13:00.
A dlaczego? Może przydało by się słowo wyjaśnienia i słowo przepraszam za niedogodność. Ja w piątek pracuję normalnie, wielu moich znajomych też.

--- Koniec cytatu ---
                                                                                                                                                                          Chyba umiesz czytać!!!!! Uprzejmie informujemy..............nie jeden urząd był nie czynny dnia 31.05.20013

klara:
Czytać umiem, gorzej u Ciebie z pisaniem (pisze się niejeden i nieczynny).
 Uprzejmie poinformowano, oczywiście, ale to nie zmienia faktu, że skrócono sobie czas pracy i chciałabym wiedzieć dlaczego.
 A co do innych urzędów w powiecie, sprawdziłam, były czynne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej